Okazje dnia:

TOP5: Najciekawsze gry FPS na Androida

Gry FPS na AndroidaKontynuując naszą serię gier na Androida wracamy z kolejnym rankingiem TOP5. Tym razem przyglądamy się co raz popularniejszym tytułom FPS na urządzenia przenośne. Dodatkowo ucieszy Was fakt, że wszystkie poniższe tytuły są darmowe. Nie przedłużając więc zapraszamy do zapoznania się z naszą listą TOP5 najciekawszych gier FPS na Androida!

  • Dead Effect 2 (link)

Dead Effect 2 to utrzymany w klimatach sci-fi FPS z elementami horrou, survivalu i RPG. Na początku gry wybieramy jednego z bohaterów, którym chcemy grać.  Do dyspozycji dostajemy całą masę sprzętu, broni i implantów oraz możliwość rozwijania ich w trakcie gry. Świetna grafika i rozbudowana fabuła (ponad 20h) to główne zalety DE2.

  • Critical Ops (link)

Critical Ops to jedna z nowszych produkcji FPS na urządzenia mobilne. Oficjalnie jest nadal w fazie beta. Pod wieloma względami przypomina starego dobrego CSa. Stajemy po stronie antyterrorystów i próbujemy powstrzymać detonację ładunku, lub jako terroryści robimy wszystko by zamach się powiódł. Gra posiada tryb sieciowy dla wielu graczy i tablice rankingową.

  • NOVA Legacy (link)

NOVA Legacy to kolejny na naszej liście shooter sci-fiW wielu aspektach nawiązuje do popularnej serii HALO. Główne zalety gry to na pewno: rozbudowana kampania, multiplayer, ładna grafika, spore możliwości modyfikacji postaci i różne tryby rozgrywki. Działa też system craftingu i ulepszania broni. W trybie wieloosobowym dostępna jest też kamerka z powtórkami. Zaskakuje to, że gra zajmuje tylko 20MB.

  • PUBG Mobile (link)

PUBG Mobile i co tu dużo mówić. Mobilna wersja najpopularniejszego shootera z trybem Royal Battleground na komputery PC i konsole. Mechanika i sposób rozgrywki pozostaje ten sam: Lądujemy na jednej wielkiej mapie wraz z 99 innymi graczami, którzy mają tylko jeden cel – przetrwać. W myśl zasady: ,,Zabij albo zostaniesz zabity”. Mamy do dyspozycji sprzęt, bronie i pojazdy zupełnie jak w oryginalnej wersji gry. Więcej tutaj

  • Into the Dead 2 (link)

W naszym TOP5 nie mogło zabraknąć FPS z Zombie w roli głównej. Into the Dead 2 to idealna pozycja dla fanów chodzących trupów i klimatów postapokaliptycznych. Mechanika gry nie została zmieniona w stosunku do pierwszej części. Do dyspozycji dostajemy ogromne ilości bronie do odblokowania, ulepszania i wykorzystanie przeciwko całym hordom zombie. W grze znajdziemy elementy strategi i różne zakończenia wątku fabularnego. Jedna z lepszych produkcji tego typu!


Pozostałe rankingi: