Raper z Atlanty Trouble, lat 34, został zastrzelony podczas nalotu na dom | muzyka rap

problem , Atlanta Raper, który nagrywał z Drake’iem, The Weeknd i innymi, został zastrzelony w wieku 34 lat.

Raper, prawdziwe nazwisko Marielle Simonti Orr, został zabity wczesnym niedzielnym rankiem podczas włamania do domu w mieszkaniu w Conyers, na przedmieściach wschodniej Atlanty.

Policja nazwała podejrzanego Jamishelem Jonesem, mieszkańcem Atlanty, poszukiwanym za morderstwo, napaść domową i napaść kwalifikowaną, po tym, jak Orr został postrzelony w klatkę piersiową i uznany za zmarłego na miejscu.

Policja powiedziała, że ​​Jones i Orr nie są sobie znani, ale Jones był zamieszany w „sytuację domową” z kobietą, którą Orr odwiedzał w mieszkaniu.

Jako Trouble, Orr wydał swoją debiutancką taśmę muzyczną w 2011 roku, pierwszą z serii dziewięciu mieszanych wersji, przerywanych gościnnymi występami z takimi artystami jak Lupe Fiasco i Young Thug. W 2018 roku uznany producent Mike Will Made It podpisał kontrakt z Orr ze swoją wytwórnią i wyprodukował cały swój debiutancki album Edgewood z udziałem takich artystów jak Drake, The Weeknd, Quavo, Offset i Fetty Wap.

Drake zamieścił pamiątkowe zdjęcie Orra na swoim koncie na Instagramie, podczas gdy Def Jam Records opisało Orra jako „prawdziwy głos swojego miasta i inspirację dla społeczności, którą z dumą reprezentuje”. Gucci Mane, Juicy J i TI byli wśród innych raperów, którzy oddali hołd Orr.

READ  Showtime łączy się z Paramount +, rebranding z nową nazwą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *