Ronald Acuna Jr., zawodnik Atlanta Braves, aktywowany z listy kontuzjowanych

ATLANTA – Atlanta Braves z powrotem w defensywie Ronalda Akuny Jr.. Z listy kontuzji w czwartek, ponad tydzień przed docelową datą powrotu drużyny po operacji kolana.

Oczekuje się, że Acuna osiągnie prowadzenie w czwartek wieczorem przeciwko Chicago Cubs. Może początkowo podzielić czas pomiędzy właściwe pole i konkretnego uderzającego.

The Braves, mistrz świata, zmagał się na początku sezonu i wciąż szuka swojej pierwszej wygranej w serii po podzieleniu pierwszych dwóch gier z serii trzech gier z Cubs.

Braves będą szukać Akuny, aby wzmocnić swój skład po tym, jak pokazał w okresie rehabilitacji z Triple-A Gwinnett, że wyzdrowiał po operacji, która zakończyła sezon 2021.

Acuna był 2-5 dla Gwinnetta w środę wieczorem i trafił 368 z trzema skradzionymi bazami w sześciu meczach.

Pomimo solidnego występu Akuny w zadaniu odwykowym, Braves wydawali się zdecydowani w swoim planie zachowania ostrożności przed jego oczekiwanym powrotem 6 maja.

Jednak pojawiły się pewne oznaki, że Akuna miała wpływ na ten plan. Trener Brian Sneeker powiedział w środę, że zespół poczeka z podjęciem decyzji w sprawie kolejnego meczu do dziewięciu zaplanowanych rund Akuny z Gwinnettem w czwartek wieczorem.

Powodem decyzji Bravesa o aktywowaniu Acuny mogła być strata Eddie Rosario Przez osiem do 12 tygodni. Rosario, najlepszy zawodnik Ligi Mistrzów ostatniego sezonu, przeszedł w środę operację laserową, aby skorygować niewyraźne widzenie i obrzęk prawego oka.

Odważny wyznaczony gracz defensywny Alex Dickerson Ustaw, aby wyczyścić miejsce dla Acuna na aktywnej liście.

READ  Stanowcze komentarze Rogera Goodella na temat Deshauna Watsona przeciwko NFL mogą zostać wykorzystane w sądzie federalnym”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.