Samoloty chętne do wymiany typów z pierwszej rundy

Odrzutowce mogą zostać dodane do listy zespołów, które chcą wziąć udział w dużym projekcie venture capital w tym roku. Dyrektor generalny Joe Douglas Podkreśl, że dwa najlepsze typy zespołu niekoniecznie są poza stołem.

[RELATED: Jets Still Pursuing WR Help]

Douglas powiedział, że zapytany o dostępność czwartego i dziesiątego ogólnego wyboru: „To zależy, o kim mówimy. Jeśli jest to właściwa okazja, rozważymy każdą umowę.” (Świergot Połączyć przez Conora Hughesa z The Athlete).

Douglas stwierdził niedawno, że drużyna „uderzyłaby”, gdyby miała okazję ulepszyć swój przyszły legion – coś, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu, oczywiście na wszelki wypadek. Trek Hill. Podczas gdy All Pro powiedział po przybyciu do Miami, że Nowy Jork nie był brany pod uwagę Jeśli chodzi o podpisanie przedłużenia, jego odejście z Kansas City pokazało chęć Douglasa do wymiany w zamian za ugruntowane talenty.

Chociaż w programie Jets’ Hill nie ma pary najlepszych 10 typów, może się zdarzyć, że pojawi się kolejny ważny krok. Jest to zgodne z podobnym tokiem myślenia ogłoszonym w ramach przygotowań do kwietniowego projektu. nie czarny A olbrzymy Stwierdzili, że ich typy (odpowiednio drugie i piąte/siódme) mogą być w ruchu w odpowiednich warunkach. W kategorii szkiców, która była chwalona bardziej za głębię niż za gwiezdną moc, nie jest to niespodzianką, ale komentarze Douglasa są jednak godne uwagi.

Zmierzając do sezonu 4-13 w 2021 r., Jets z pewnością będą mieli miejsce na dodanie wpływowych wschodzących graczy z ich obecnym składem selekcji. Od teraz do wersji roboczej, ta mieszanka selekcji mogła zobaczyć kilka znaczących zmian.

READ  Shepelevs Cup 2022: USA vs Czechy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.