NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

The Seattle Seahawks Mieć swojego faceta na tydzień 1, a to Geno Smith.

Po raz pierwszy od 2011 roku nikt nie został nazwany Russell Wilson Będzie rozgrywającym nr 1 Seahawks, odkąd Seattle sprzedało go Denver Broncos poza sezonem.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający Seattle Seahawks Geno Smith #7 szuka otwartego odbiorcy przeciwko Dallas Cowboys podczas pierwszej kwarty przedsezonowego meczu NFL na stadionie AT&T 26 sierpnia 2022 r. W Arlington w Teksasie.
(Tom Pennington/Getty Images)

„Zasłużył na to. Wygrał pracę” – powiedział dziennikarzom Pete Carroll w piątek. przez ESPN.

Smith poparł Wilsona i rozegrał cztery mecze z powodu kontuzji dziewięciokrotnego Pro Bowlera i spisał się dobrze. W swoich czterech meczach wykonał 65 z 95 podań (68,4 procent) na 702 jardy i pięć przyłożeń, rzucając tylko jedno przechwycenie. Miał dziewięć podań na 42 jardy i przyłożenie, z oceną 103,0.

Smith, który jest w lidze od 2013 roku, jest faworytem wszechczasów, który zadał kopa Drew Lockowi, którego Seahawks nabyli wraz z Noahem Fantem i trzema typami w pierwszej rundzie. Wilson w handlu.

„Naprawdę włożyliśmy [Smith] Przeciwko konkurencji, a Drew pokonał go do końca…” powiedział Carroll. „Ale Geno zna się na naszych rzeczach, robi to dobrze, rozumie to i potrafi zarządzać wszystkim, co robimy. Dobrze o piłce nożnej. Da nam lepszą okazję do grania lepszego futbolu z nietoperza.

Rezerwowy rozgrywający Seattle Seahawks Geno Smith wykonuje atak podczas drugiej połowy meczu NFL przeciwko Los Angeles Rams, czwartek, 7 października 2021 r., W Seattle.  Smith przybył z oceną kontuzji ręki rozgrywającego Russella Wilsona.

Rezerwowy rozgrywający Seattle Seahawks Geno Smith wykonuje atak podczas drugiej połowy meczu NFL przeciwko Los Angeles Rams, czwartek, 7 października 2021 r., W Seattle. Smith przybył z oceną kontuzji ręki rozgrywającego Russella Wilsona.
(Zdjęcie AP/Craig Mitchelltyre)

Broncos zamierza przejąć Russella Wilsona od Seahawks w przebojowej transakcji: raporty

Lock również przegrał w zeszłym roku konkurs QB Broncos, gdy Teddy Bridgewater zdobył miejsce w QB1.

READ  Carolyn Ellison ma zeznawać jako główny świadek przeciwko Bankman-Friedowi

Smith był kandydatem drugiej rundy New York Jets z Zachodniej Wirginii prawie dziesięć lat temu i nigdy nie sprostał jego oczekiwaniom. Po tym, jak kolega z drużyny złamał szczękę ciosem w 2015, został zastąpiony przez Ryana Fitzpatricka, który poprowadził Gang Green do rekordu 10-6, ale w tym sezonie przegapił występ w play-off.

Smith spędził jeden sezon jako wsparcie Eli Manninga w New York Giants (zanim w niewytłumaczalny sposób rozpoczął jedną grę i zakończył passę Manninga Iron Mana) i spędził sezon 2018 z Los Angeles Chargers.

Rozgrywający Seattle Seahawks Geno Smith przed meczem pomiędzy Los Angeles Rams i Seattle Seahawks na Lumen Field 7 października 2021 roku w Seattle.

(Jordan Kelly / ICON Sportswire przez Getty Images)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Smith ma 13-21 lat jako starter. W 45 meczach kariery ma 58,8 procent ukończenia, 34 przyłożenia i 34 przechwyty.