Sezon 3 Ted Lasso wyznacza wiosenną datę premiery, pierwsze spojrzenie na Ted & Nate

Sezon 3 przebojowego sitcomu na Apple TV+Teda Lassobędzie miał swoją premierę wiosną 2023 roku. Sezon ma również nowy pierwszy obraz, pokazany powyżej, przedstawiający Teda (Jason Sudeikis) i Nathana (Nick Muhammad) walczących ze sobą po tym, jak zostali rywalami w finale drugiego sezonu.

Wiadomość pochodzi z prezentacji Apple podczas zimowej trasy prasowej Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych w 2023 r., W której uczestniczył także twórca „Ted Lasso”. Billa Lawrence’a oraz pisarz/gwiazda Brett Goldstein w dyskusji panelowej na temat ich nadchodzącego serialu komediowego „Shrinking”. Zapytany o „Teda Lasso” podczas panelu, Lawrence był całkiem spokojny o sezon 3, ale powiedział: „Widziałem cięcia, co jest niesamowite”, Goldstein również podkreślił swoją dumę z sezonu.

Chociaż nie wydano oficjalnego potwierdzenia, od dawna uważano, że sezon 3 będzie końcem „Teda Lasso” – w dużej mierze ze względu na komentarze członków obsady. — powiedział Sudeikis Rozrywka Tygodnik W 2021 roku zobaczył trzysezonową historię serialu, ale prawdopodobnie byłby otwarty na zrobienie więcej, podczas gdy Goldstein powiedział The Sunday Times Ten trzeci sezon był napisany jako kurtyna.

„Ted Lasso” podąża za głównym bohaterem, młodszym trenerem futbolu z Kansas, który zostaje zatrudniony do trenowania profesjonalnej drużyny piłkarskiej w Anglii, mimo że nie ma doświadczenia w trenowaniu piłki nożnej. Pod koniec sezonu 2, czując się lekceważony przez Teda, Nathan opuszcza Richmond AFC, aby trenować rywalizującą drużynę należącą do byłego męża właściciela Richmond (Hannah Waddingham) (Anthony Head). W rolach głównych występują także Brendan Hunt, Jeremy Swift, Jono Temple i Phil Dunster.

Sudeikis jest producentem wykonawczym obok Billa Lawrence’a za pośrednictwem Doozer Productions we współpracy z Warner Bros. Pictures. Telewizja i Telewizja Powszechna. Jeff Ingold z Doozera jest także producentem wykonawczym, a Liza Katzer współproducentem wykonawczym. Serial został opracowany przez Sudeikisa, Lawrence’a, Hunta i Joe Kelly’ego i jest oparty na istniejącym wcześniej formacie i postaciach z NBC Sports.

READ  Shaggy ujawnia prawdziwe znaczenie swojej przebojowej piosenki It Was't Me

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *