Starlight, Star Bright: Coca-Cola oferuje jedyny w swoim rodzaju smak inspirowany kosmosem

Coca-Cola Starlight to nowy, limitowany czasowo produkt. (Coca cola)

Szacowany czas czytania: 3-4 minuty

Atlanta – Nowy smak Coca-Coli jest nie z tego świata.

Taka jest przynajmniej idea stojąca za Coca-Cola Starlight, nową, limitowaną edycją klasycznego napoju gazowanego, która jest dostępna zarówno w wersji zwykłej, jak i bezcukrowej.

Decydując się na wycofanie połowy swojego portfolio kilka lat temu i porzucenie przestarzałych, ale lubianych napojów, w tym Tab i Odwalla, gigant napojów bezalkoholowych skupił się na promowaniu swojego podstawowego produktu, Coli. Starlight to pierwszy napój z Coca-Cola Creations, nowej platformy innowacji.

W przeciwieństwie do „wiśni” czy „wanilii”, nie jest od razu jasne, jak ma smakować „światło gwiazd”. I dlatego Redditorzy, którzy odkryli w sieci zdjęcia nowego produktu Kilka miesięcy temu podzieliliśmy się kilkoma teoriami na temat smaku nowego napoju. Niektórzy twierdzą, że zauważyli tajemniczy nowy produkt na stronach internetowych sprzedawców przed oficjalną premierą zaplanowaną na przyszły tydzień.

Ktoś odgadł maliny, ponieważ „szybkie wyszukiwanie w Google mówi, że kosmos smakuje jak maliny”. (Astronomowie uważają, że centrum galaktyki smakuje jak maliny i pachnie jak rum, Według artykułu opublikowanego w Guardianie w 2009 roku. Smaczny! I nie jest to zły pomysł dla Coca-Coli, która wypuszcza szybkie wersje swoich napojów na lewo i prawo). YouTuber, który wypróbował produkt Zauważono, że smakuje „czekoladowy (i) krakers graham”. To spowodowało, że inny Redditor domyślił się, że smak to „s’mores”.

W czwartek Coca-Cola wreszcie rozwiązała zagadkę. Nieco. Wyjaśnienie firmy brzmi… Cóż, przekonaj się sam: „inspirowany kosmosem” Starlight „przypomina gwiazdopodobne nuty wokół ogniska, a także uczucie chłodu, które wywołuje uczucie zimnej podróży w kosmos” podała firma w oświadczeniu.

Więc tak, może s’mores?


Coca-Cola Starlight łączy wspaniały smak Coca-Coli z odrobiną nieoczekiwanego, w tym czerwonego odcienia.

-Coca cola


Poza tym jest czerwony. Lub, jak mówi firma, „Coca-Cola Starlight łączy wspaniały smak Coca-Coli z odrobiną nieoczekiwanego, w tym czerwonawego odcienia”.

Dla tego reportera, po skosztowaniu próbki firmowej wersji bez cukru, podsumowuje to ostatnie zdanie. Napoje nie smakowały jak podróż kosmiczna czy siedzenie przy ognisku. Jednak smakowało jak słodsza wersja Coca-Coli. Jest zdecydowanie czerwony.

Starlight otrzymuje pełną promocję dla Coca-Cola Creations, która obejmuje kampanię marketingu cyfrowego z udziałem piosenkarki pop Ava Max.

Nowa strategia marketingowa Coca-Coli

W zeszłym roku Coca-Cola wprowadziła nową platformę marki o nazwie „Real Magic”. Pomysł polega na nieco innym podejściu do marketingu coli – takim, które stara się dotrzeć do nowych konsumentów, skupiając się m.in. na grach i muzyce. Coca-Cola Creations, która będzie oferować „nowe, ograniczone czasowo produkty i doświadczenia w świecie fizycznym i cyfrowym”, jest częścią tej platformy.

„Kiedy uruchomiliśmy Real Magic, chcieliśmy połączyć i uczcić doświadczenia, które dziś przynoszą radość młodym ludziom i które zaprowadziły nas na ekscytujące nowe terytorium” – powiedziała w czwartek Oana Vlad, starszy dyrektor ds. globalnej strategii marki w Coca-Cola. oświadczenie.

Dla Coca-Coli dotarcie do młodych konsumentów ma kluczowe znaczenie, ponieważ zainteresowanie napojami bezalkoholowymi spada od lat. Ekscytujące nowe kampanie i mało znane produkty mogą być sposobem na przyciągnięcie uwagi potencjalnych nowych klientów.

Więc, co to znaczy? W przypadku Starlight oznacza to koncert 3D Avy Max, która dała również show na platformie gamingowej Roblox. Koncert można uzyskać za pomocą kodu QR na etykiecie Starlight. Oprócz jasnego opakowania i tego czerwonawego koloru.

Ale nie wszystko w Starlight jest nowe. To także nawiązanie do czasów Coca-Coli Wyślij puszkę Coca-Coli w kosmos w latach osiemdziesiątych. Ale smakowało jak Coca-Cola.

Daniel Weiner Brunner Biznes

Więcej historii, które mogą Cię zainteresować

READ  Jim Kramer mówi, że uwielbia te trzy małe sztuki w wyczerpanym sektorze detalicznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *