Strażnicy, Emmanuel Claas zgadza się na przedłużenie

The Guardians podobno zgodzili się na pięcioletnie przedłużenie o 20 milionów dolarów z rozwadnianiem Klasa Emmanueladla każdego Mike Rodriguez z Univision (Przez Twittera). Transakcja oczekuje na realizację fizyczną. Możliwość przedłużenia Classe Break w pierwszej kolejności wczoraj.

Umowa obejmuje 2 miliony dolarów premii za podpisanie umowy i dwuletnie opcje po 10 milionów dolarów na każdy z sezonów 2027 i 2028, według Joela Shermana z New York Post (Przez Twittera). W każdym sezonie wykup wynosi 2 miliony dolarów, a zachęty mogą podnieść roczną kwotę do 13 milionów dolarów rocznie. Te lata opcji wykupują pierwsze dwa lata Klasu Free Agency.

The Clase zdominowało hity z 1,29 ERA, 67,6% współczynnikiem grindowania, 26,5% współczynnikiem uderzeń i 5,7% współczynnikiem chodzenia w ciągu 69 2/3 inningów dla Strażników w 2021 roku. statcast metryki w książce, a jednocześnie średnio 100,3 mil na godzinę na Fast Bowl. Jakby tego było mało, Clase uzupełnił tę niesamowitą speedballa niszczycielskim suwakiem. To właśnie ta złowieszcza kombinacja sprawiła, że ​​Clase powrócił tak kusząco Corey Kluber Kiedy ich as został rozdany dawno temu Texas Rangers.

24-letnie postacie będą pierwszymi dla juniorów w tym sezonie. Co być może najważniejsze, Strażnicy mają nadzieję, że będzie w centrum planów zakazu biegania na kolejne siedem sezonów i przez długi czas będzie kontrolował Klass przez zespół. Jest jedynym zawodnikiem Cleveland z gwarantowanym kontraktem po 2023 roku.

READ  Julius Randle prowadzi Knicks do pierwszego zwycięstwa w Denver od 16 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *