Tom Brady osiąga rekordowy powrót w czwartej kwarcie w meczu nr 44, gdy Tampa Bay Buccaneers pokonali New Orleans Saints

CNN

Kiedy jego drużyna traci w czwartej kwarcie, Toma Brady’ego To prawie nieuniknione.

Mając 13 punktów straty do New Orleans Saints w ostatnich minutach, Brady poprowadził Tampa Bay Buccaneers do nieprawdopodobnego zwycięstwa 17:16 w Monday Night Football.

W międzyczasie wyprzedził Peytona Manninga, uzyskując najwięcej zwrotów w czwartej kwarcie w karierze (44) w historii NFL.

Według Brady’ego zwycięstwo było niezwykłe nawet jak na standardy Brady’ego, co oznaczało największy powrót w czwartej kwarcie sezonu regularnego w jego karierze ESPN.

„Tak jak to namalowaliśmy” – odpowiedział 45-latek, gdy przybył na pomeczową konferencję prasową, wywołując salwę śmiechu wśród obecnych.

Powrót rozpoczął się na 5:21 przed końcem, kiedy Brady poprowadził Bucs na 10 przejazdów, które zakończyły się, gdy Cade znalazł Ottona na jednym jardzie przyziemienia.

To dało Tampa Bay stratę sześciu punktów, zanim Brady zorganizował 11-meczowe zwycięskie przyłożenie i znalazł Rashada White’a, który zdobył przyłożenie na trzy sekundy przed końcem meczu.

Dodatkowy punkt Ryana Succopa zrobił różnicę między tymi dwoma zespołami, przesuwając Bucs na 6-6 w sezonie na szczycie NFC South, podczas gdy Saints spadli na 4-9.

Brady zakończył noc z 36 z 54 podań na 281 jardów, a później zadedykował zwycięstwo swojej córce Vivian, która w poniedziałek obchodziła swoje 10. urodziny.

Po ogłoszeniu przejścia na emeryturę na początku tego roku tylko do odwrócona rozdzielczośćZwycięstwo było dowodem na to, że siedmiokrotny mistrz Super Bowl nie skończył jeszcze na boisku.

„Mamy wiele meczów do rozegrania, niektóre wygraliśmy, a niektóre przegraliśmy, i dlatego mamy bilans 6-6” – powiedział dziennikarzom Brady. „To nie jest miejsce, w którym chcemy być, ale będziemy walczyć dalej”.

Dla Świętych był to rozczarowujący wieczór przeciwko rywalom na stadionie Raymond James.

READ  Rory McIlroy - Lepiej dla sportu, jeśli zwycięzca Open nie pochodzi z serii LIV Golf

Rozgrywający Andy Dalton miał 20 z 28 rzutów na 229 jardów i 1 przyłożenie, co nastąpiło, gdy połączył się z Taisum Hill w drugiej kwarcie. W przeciwnym razie zremisowali z trzema rzutami z gry Willa Lutza.

„Czuję się jak zdarta płyta, powtarzając w kółko to samo” Powiedział Daltona. „Po prostu przegapiliśmy okazje”.

Trener Dennis Allen Dalton podzielił się swoją frustracją: „Daliśmy sobie każdą szansę i nie zrobiliśmy tego… Czułem, że mamy szansę wygrać ten mecz i nie skończyliśmy” – powiedział.

New Orleans w ten weekend i Atlanta Falcons 18 grudnia, podczas gdy Tampa Bay zmierzy się z San Francisco 49ers w niedzielę.