Ulubiona przekąska Megan Thee Stallion sprawi, że żołądek ci się skręci, a mieszkańcy Houston to pokochają

Pochodzący z Houston i zdobywca nagrody Grammy raper Megan Thee Ogier Powiedziała Jimmy’emu Fallonowi swoją ulubioną przekąskę z dzieciństwa w jego wieczornym programie, a to może po prostu sprawić, że żołądek ci się skręci. Lokalnie uwielbiana mieszanka Pikantne Cheetos i Ogórki.

Pojawił się jako gość w Późna noc z Jimmym Fallonem 11 sierpnia, aby omówić jej nowy album Traomazynaale gospodarz szybko zdobył jedzenie, czego przyznała podczas wywiadu, że nie miała dość.

– Jemy Cheetos na gorąco, ale z piklami w środku – wyjaśniła i zaoferowała Fallon próbkę, którą już smakował.

Pozornie losowa kombinacja jest bardzo popularna w Bayou City. Artysta nagrywający wspomniał nawet, że przekąska była czymś, co tylko tam widziała.

W rzeczywistości właściciele małych firm w Teksasie przenieśli kultowy duet kulinarny na zupełnie nowy poziom i przekształcili je w kapryśne kreacje, których pragną mieszkańcy Houston.

Używają składników, takich jak kozica, która jest kwaśną przyprawą, lub różne rodzaje cukierków, aby wzmocnić smak.

Jest obchodzony w regionie, w tym roku jest nawet popularny Houston Livestock Show i konkurs Rodeo Kosz pokrojonych w plasterki chipsów marynowanych został pokryty serem nacho i posypany gorącymi Cheetos, tak jak mogli zamówić obiady.

W mieście można również znaleźć wyjątkowe desery, w tym słone warzywa i chrupiące chrupki kukurydziane.

Są pustynie wypełnione chito Jak mieszanki owocowe i marynatylub Ogórki piklowane z serem na gorąco z krążkami deserowymi z brzoskwini zanurzone w kozie.

Niektóre miejsca posuwają się tak daleko, że tworzą egzotyczne kreacje, takie jak szyszki sno o smaku marynowanym i gorące Cheetos zapakowane w środku.

Możesz znaleźć te kreacje niemal w dowolnym miejscu w południowym Teksasie, a nawet poza nim, od domowych kucharzy należących do Latinx lub w miejscach takich jak kioski z szyszkami do snopów i lokale z antojito.

READ  CW anuluje Legends of Tomorrow i Batwoman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.