Wynik Bills vs Packers: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza „Sunday Night Football”

W przerwie „Sunday Night Football” Buffalo Bills nadal będzie jedną z najlepszych drużyn w NFL. The Bills prowadzili gości Green Bay Packers 24-7 w przerwie.

Buffalo w rzeczywistości odpadło trzy i auty po pierwszym posiadaniu, dając Green Bay szansę na objęcie wczesnej przewagi. Ale udana jazda na terytorium Buffalo została udaremniona, a Packers nie udało się nawrócić na czwartej i trzeciej z linii 38 jardów Billów. Następnie Josh Allen zabrał się do pracy, prowadząc trzy kolejne przyłożenia. Pierwsze dwa zakończyły się podaniami Allena przy przyziemieniu, jeden do Dawsona Knoxa i jeden do Stefona Diggsa. Trzeci Isaiah McKenzie zakończył samodzielnym przemiataniem do strefy końcowej.

W międzyczasie Packers znaleźli sposób na zdobycie pierwszego wyniku w grze — ale sposób, w jaki to zrobili, podkreślił różnicę między obiema drużynami. Pościg Green Bay trwał 12 meczów i obejmował 80 jardów, z których 10 było przebiegami. Zegar tykał do 8:38, po czym Romeo Tubbs wyciągnął absurdalny chwyt w tylnym rogu strefy końcowej… ale potem Billowie przeszli 80 jardów w ośmiu zagraniach w 4:21, aby zwiększyć swoją przewagę do dwóch przyłożeń. . Ostatnia jazda Green Baya utknęła w martwym punkcie na mniej niż minutę przed końcem połowy, a po puntie Packersa Allen uderzył w Diggsa, zdobywając 53 jardów przewagi, aby ustawić cel z pola po podaniu Tylera.

Czy Billowie utrzymają się na prowadzeniu, czy też Packers dokonają zaskakującego powrotu w drugiej połowie? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie zamknij go na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, ponieważ będziemy Cię na bieżąco informować o statystykach, wynikach i najciekawszych momentach.