Wynik Celtics-Heat: Aktualizacje na żywo z meczów NBA, gdy Boston chce zamknąć Miami w Game Six na ławce finałowej

Boston Celtics dzieli tylko jedno zwycięstwo od 22. finału NBA w historii serii. Pokonali Miami Heat w meczu 5 finałów Konferencji Wschodniej, awansując 3-2. Seria przenosi się teraz do Bostonu w piątek wieczorem, gdzie Celtics mają przewagę, grając przed fanami TD Garden, próbując wygnać drużynę rozstawioną na wschód. Po pierwszej połowie Heat i Celtics rywalizowali w tę iz powrotem, wygrywając 48-46 z Bostonem Miami, po części dzięki świetnej grze Jimmy’ego Butlera.

Chociaż to tylko jeden mecz dla Bostonu, przetrwał Miami w 15 z 20 kwartałów rozegranych w tej serii. Celtics zwyciężyli w piątym meczu 93-80, dzięki dominacji drugiej połowy zdobyli 24-12 pod koniec trzeciej kwarty. Po raz pierwszy od 2010 roku szukają miejsca w finałach Pucharu Świata, po przejściu 0-4 w finałach konferencji od 2012 roku. Tymczasem The Heat od 2011 roku przeszli 5-0 w ECF, ale ta passa jest w dużym niebezpieczeństwie i będą musieli to znaleźć.Sposób na utrzymanie sezonu przy życiu bez usług Tylera Herro, ponieważ po raz kolejny został wykluczony z powodu kontuzji uda.

Śledź poniżej wszystkie aktualizacje i analizę w czasie rzeczywistym gry 6 między Heat a Celtics.

READ  Jason Kidd przedstawia aktualne informacje na temat kontuzji Luki Doncica po zwycięstwie Mavericks nad Suns