Wynik Celtics vs Bucks: aktualizacje meczów NBA na żywo, gdy Giannis Antetokounmue, Milwaukee próbuje zamknąć Boston

W najbardziej ekscytującym i konkurencyjnym półfinale serii, Milwaukee Bucks i Boston Celtics spotykają się w piątek wieczorem na Game Six. Jedno zwycięstwo przed zakwalifikowaniem się do finałów Konferencji Wschodniej po zwycięskim powrocie 110-107 w Bostonie. Giannis Antetokounmpo i Bucks spróbują wyłączyć Celtics na forum Fiserv. Po pierwszej połowie Celtics mają 10-punktową przewagę nad Bucks.

Milwaukee pokonał Boston 31-14 w ostatnich dziesięciu minutach Game Five po przegranej 93-79. Junior Holiday, który zakończył grę z 24 punktami, ośmioma zbiórkami i ośmioma asystami, w ostatnich sekundach zaliczył plusk i został pierwszym zawodnikiem w ciągu ostatnich 25 sezonów, który zdobył blok i przechwytuje w ciągu ostatnich 10 sekund czwartej kwarty. Mecz play-off. Jego druga kradzież od Marcusa Smarta w ostatnich sekundach przypieczętowała zwycięstwo. Antetokounmpo prowadzi wszystkich strzelców z 40 punktami wraz z 11 tablicami. The Bucks prowadzą 8:0 w meczach zamykających pod wodzą Mike’a Budenholzera. Tymczasem Celtics osiągnęli wynik 9-1 po ostatnich 10 porażkach, w tym 2-0 po przegranej w tej serii.

Poniżej znajdziesz wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym w grze 6 między Bucks a Celtics.

READ  Power Slap League, prowadzona przez Dana White'a z UFC, miała opóźniony debiut telewizyjny