Wynik Heat vs Celtics: 7 aktualizacji na żywo, gdy Miami i Boston walczą o miejsce w finałach NBA przeciwko Warriors

Konferencja Wschodnia będzie potrzebować siedmiu meczów, aby wyłonić swojego mistrza. Po przegranej 3:2 drużyna Miami Heat pojechała do Bostonu w piątek wieczorem i pokonała Celtics 111-103, aby wymusić mecz 7 we wschodnich finałach. Jimmy Butler spadł z najwyższego w karierze 47 punktów play-off, ponieważ jego drużyna chciała wygrać. The Heat ma teraz szansę zakończyć powrót serii w Miami i zająć drugie miejsce w finałach Pucharu Świata w ciągu trzech sezonów. Zwycięzcy Golden State Warriors czekają. The Heat poszybował w górę w pierwszej połowie, tracąc 18 punktów w drugiej kwarcie przez Butlera, ale Celtics odzyskali kontrolę w trzeciej kwarcie.

The Heat dążą do swojego pierwszego występu w Pucharze Świata od 2020 roku, podczas gdy Celtics chcą wystąpić po raz pierwszy od 2010 roku. Boston przegrał cztery mecze z rzędu w siódmym meczu na wyjeździe. Jednak po przegranej w tym sezonie jest idealnie 5-0. Po wygranej Celtics Ime Udoka został pierwszym młodszym trenerem w historii NBA, który wygrał 7-meczową grę wieloosobową; Celtics pokonali Bucks 109-81 w meczu 7 wcześniej w półfinale Konferencji Wschodniej. Erik Spoelstra ma rekord 5-0 Finałów Konferencji Wschodniej, czyli 4-0 wszechczasów w play-offach ECF. Obie drużyny wracają do pełni zdrowia, gdy Tyler Hero powróci po kontuzji uda podczas upału, podczas gdy Celtics znów będą w pełni sił. Oto jak oglądać grę 7.

Śledź poniżej wszystkie aktualizacje i analizy w czasie rzeczywistym z FTX Arena między Heat i Celtics.

READ  La Liga: Barcelona - Elche - cele i zawartość