Wynik Saints vs. Cardinals: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza „czwartkowej nocy piłki nożnej”

Ekscytująca, pełna rywalizacji i ofensywna gra „Toursday Night Football”?! Po tygodniach powolnych czwartkowych pojedynków, kto wiedział, że w tym sezonie jest to możliwe.

Przez dwie ćwiartki Arizona Cardinals przewodzą Świętym Nowego Orleanu 28-14.

Rozgrywający Saints Andy Dalton miał obiecujący początek, ale wchodzi do połowy z trzema przechwytami – dwa wróciły po przyłożenia.

Ofensywa Saints rozpoczęła się mocnym podaniem z 54 jardów przyziemienia z Daltona do Rashida Shaheeda niecałe trzy minuty później, a Cardinals odpowiedzieli rzutem z pola z 50 jardów w swoim pierwszym podjeździe, aby doprowadzić do 7-3.

Święci zbierali się z 15-sekundową jazdą w ciągu dziewięciu minut i wyglądało na to, że zamierzają zdobyć kolejne przyłożenie, ale Dalton rzucił w strefie końcowej. Będzie to początek selekcji do przerwy dla rozgrywających.

Ofensywa Nowego Orleanu pokazała dzisiaj wiele różnych spojrzeń, a Taysom Hill na czasami tight end, a czasami rozgrywający był kluczową częścią tego. Dalton połączył się z Hillem, aby zwiększyć przewagę Świętych, a dodatkowy punkt sprawił, że było to spotkanie 14-6.

Gdy święci zaczęli nabierać rozpędu, kardynałowie wygłosili oświadczenie z przyłożeniami jeden po drugim, jednym w ataku, a drugim w obronie.

Keaontay Ingram wbiegł z odległości 2 jardów, a dwupunktowa konwersja zremisowała grę na 14. Następnie obrona Cardinals wyszła z 38-yard pick 6, aby dać Arizonie pierwsze prowadzenie wieczoru.

Dalton ponownie rzucił deja vu, który rzucił kolejny Pick 6, aby zwiększyć prowadzenie Cardinals. Po tym, jak stracili dodatkowy punkt po ostatnim przyłożeniu, kardynałowie zdecydowali się na dwa. Ich wysiłek zakończył się sukcesem czyniąc z niego 28-14 kardynałów.

Kardynałowie wchodzą do przerwy z 22 punktami bez odpowiedzi.

READ  Inflacja w strefie euro: marzec 2022 Polityka EBC