Wynik Seahawks vs. Bears, fast food: Chicago rozpędza Seattle, aby otworzyć drugi tydzień przed sezonem

W tym tygodniu futbol w czwartkowy wieczór zamienił się w mecz porażki w czwartek wieczorem, gdy Chicago Bears wygrało swój drugi mecz przedsezonowy sezonu pokazowego 27-11 z Seattle Seahawks. Justin Fields, rozgrywający z drugiego roku Bears, zagrał tylko jeden przejazd, ale to wszystko, czego Chicago naprawdę potrzebuje. Seria 14-0 w drugiej kwarcie przedłużyła prowadzenie Bears do 17 punktów w pierwszej połowie, a deficyt był zbyt duży, by rezerwa Seattle mogła przezwyciężyć.

Rozgrywający Seahawks Drew Luke miał rozpocząć tę grę na Genu Smith, podczas gdy obaj będą kontynuować walkę na miejscu, ale były Denver Broncos upadł w tym tygodniu z COVID-19, więc Smith zaczął z powrotem na miejsce.

Smith grał całą pierwszą połowę, wykonując 10 z 18 podań na 112 jardów i zdobywając zarówno wzloty, jak i upadki. Trener Pete Carroll powiedział przed meczem, że Smith będzie grał do trzeciej kwarty, ale rozgrywający wyszedł z szatni po przerwie, skręcił prawe kolano i Jacob Eason przejął kontrolę.

Chicago wygrało we wszystkich trzech aspektach gry. Atak był bardziej konsekwentny, obrona momentami zakrzywiała się, ale nie przełamywała, a zespoły specjalne stworzyły wiele zagrywek. Przyjrzyjmy się, co wydarzyło się w czwartek wieczorem w Seattle.

Jeno Smith nie ucieka z konkursu QB

Po tym, jak Lock został zepchnięty na bok przez COVID-19, Smith po raz kolejny zaczął od środka. Wielu spodziewało się, że to będzie moment, w którym weterynarz ucieknie z zawodami rozgrywającymi, ale tak się nie stało.

Widzieliśmy zarówno dobre, jak i złe skutki ataku Seahawks i nie była to wyłącznie wina Smitha. W jednym z przejazdów w pierwszej połowie Seahawks zamienili czwarte i drugie miejsce na linii 34 jardów Bears, aby osiągnąć linię 22 jardów, ale nielegalne użycie kary z rąk unieważniło grę i wyrzuciło Seattle poza zasięg bramkowy. W następnej rundzie Jason Myers nie trafił w cel z 47 jardów po tym, jak Seahawks zdobyli pierwszą i 10 z 27-jardowej serii Bears zaledwie kilka razy wcześniej.

READ  Aby uhonorować Jill Hodges, Dodgersi odchodzą ze swoim numerem przeciwko Mets

Smith spudłował dwa głębokie podania, a także zachwiał się w ucieczce z powodu dużej straty. Miał ładne rzuty, które zabierały dużo metrów, ale to nie zmienia faktu, że Seahawks pokonali 17-0 w pierwszej połowie, a Burowie byli w Seattle.

Nasze najlepsze przypuszczenie jest takie, że Smith w końcu wygrywa tę pracę, ale nie zrobił tego dokładnie w czwartek wieczorem. Jeden fan przybył przygotowany do ofensywnego, nijakiego występu.

Justin Fields nadaje się do ograniczonej pracy

Fields zagrało tylko jedną turę w czwartek wieczorem, wykonując 5 z 7 podań na 39 jardów. Ponownie, linia ofensywna nie pomogła Fieldsowi na początku. Był pod przymusem w prawie każdym meczu, ale Niedźwiedzie przeszły 52 jardy w dół boiska w 10 grach, aby kopnąć gola z pola – pierwsze punkty w meczu.

Kiedy Fields ma czas na rzucenie, wygląda dobrze. Sprawdź ten 19-jardowy hak z końcem Cole Quit Court.

Od pierwszej przejażdżki warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy: The Bears grali w prawie każdej grze z podaniem. Ponadto, w pięciu meczach w posiadaniu, ofensywa była 4. i 2. Następnie Fields wykonał dobrą robotę, wyciągając spalonego Daryla Taylora, aby utrzymać przywództwo przy życiu.

DK Metcalf i Tyler Lockett pojawiają się nagle

ESPN nie spodziewało się, że zagra w dwóch najlepszych szerokopasmowych odbiornikach Seattle, ale ku zaskoczeniu ekipy telewizyjnej i prawie wszystkich innych, Metcalfe i Lockett po raz pierwszy wyszli na boisko, aby przejąć grę przez Seattle. Jednak żaden z nich nie został namierzony, a Seahawks udali się trzy razy.

Niedźwiedzie błysnęły byczym WR / PR Velus Jones Jr

Niewielu uważa Chicago za jednego z elitarnych odbiorców w NFL, ale miej oko na nowicjuszy z Tennessee. Nawet jeśli Jones Jr. nie złapie piłki w pierwszym roku, może zagrać jako powracający.

Spójrzcie na 48-jardowy rzut karny, gdy Jones Jr pokonał linię boczną w pierwszej kwarcie:

READ  Sixers w Pacers: Joel Embiid, gwiazda ósmego z rzędu zwycięstwa Tyrese Maxie

Lądowanie specjalnych drużyn niedźwiedzi

Podczas gdy niedźwiedzie wydawały się dobre w zwracaniu łodzi, Seahawks nie. Seattle w zeszłym tygodniu schrzaniło swoją łódź i miała kolejną czwartkową noc, która kosztowała ją siedem punktów!

Seahawks LG Damien Lewis doznał kontuzji

To nie jest to, co chcesz zobaczyć przed sezonem. Na początku drugiej kwarty drużyna Seahawks opuściła bramkarza Lewisa obok Caleba Johnsona, a transmisja pokazała, że ​​jego koledzy z drużyny szybko zadzwonili do personelu medycznego, gdy tylko rozległ się gwizdek. W Trybunie Wiadomości Tacoma, personel medyczny umieścił pneumatyczny odlew na nodze/kostce Lewisa i został usunięty z pola. Ale po meczu były dobre wieści, według Pete’a Carrolla, który powiedział, że prześwietlenie było negatywne, a Lewis miał skręconą kostkę.

Lewis wystartował we wszystkich 13 meczach, w których grał dla Seahawks w zeszłym roku.

W pierwszej rundzie LT Charles Cross przechodzi rzut karny

W pierwszej połowie Seahawks wykonali pięć ofensywnych ciosów. Kroos miał ich cztery z trzema falstartami i jednym z rzutem karnym. A swoją piątą karę – kolejny falstart – przyjął w trzeciej kwarcie. Gra leworęczną – zwłaszcza, gdy jest początkującym graczem – jest wyzwaniem. Cross ma wszystkie niematerialne cechy, by być leworęcznym franczyzobiorcą, ale nie zrobiłby tego, gdyby miał dużo malować żółte ubrania.