Wyniki trzeciego tygodnia NFL: szefowie otrzymują „D” po niespodziewanej przegranej z Colts, delfiny otrzymują „A” za irytujące rachunki

Nieczęsto widzisz plik Kansas City Chiefs Całkowicie, ale dokładnie to wydarzyło się w niedzielę podczas szokowej porażki zespołu 20-17 do Indianapolis Colts. Nastąpiła implozja ofensywna, implozja defensywna, a nawet implozja oddziału specjalnego, która była prawdopodobnie najgorsza ze wszystkich.

Ofensywnie obrona Colts wydawała się sfrustrować Patricka Mahomesa, który rzucił na zaledwie 84 jardy w pierwszej połowie. Kiedy w pierwszej połowie Mahomes szedł do szatni, jego frustracja zdawała się kipiać. Rozgrywający wdał się w kłótnię z koordynatorem ofensywy, Ericiem Benemi, który zdecydował się pozwolić, by czas dobiegł końca pod koniec połowy, zamiast próbować dotrzeć do bramki, mimo że Chiefs potrzebował tylko około 25 jardów, aby uderzyć piłkę. kopnięcie.

Pomimo trudnego dnia w ofensywie The Chiefs wciąż mieli szansę rozpocząć ten mecz w dogrywce, ale szanse te zniknęły, gdy Mahomes sprzeciwili się niedawnej ofensywnej grze Kansas City.

Jedyną brzydszą rzeczą niż ofensywna gra Kansas City w tej grze jest granie z własnymi drużynami. W czymś, co można opisać tylko jako katastrofę, Oddział Specjalny otrzymał zadanie w Kansas City. Okropne akcje specjalne rozpoczęły się w pierwszej kwarcie, kiedy Skyler Moore zablokowała rzut karny, który dał Coltsowi posiadanie w serii 4 jardów w Kansas City.

Colts zanotowali przerwę na trzy mecze po rozczarowującym rzucie, aby objąć wczesne prowadzenie 7-0. Jakby tego było mało, kicker Matt Amendola stracił dodatkowy punkt i cel z gry i był wyraźnie kosztowny w meczu, w którym Chiefs przegrali zaledwie trzema punktami. Nietrafiony cel z gry padł z odległości 34 jardów.

W jednym z najbardziej niezwykłych połączeń tego dnia wzięła również udział grupa strzelców terenowych Chiefsów. Kiedy Kansas City zmierzyło się z czwartą i jedenastką, Chiefs zdołali wyrównać cel z 42 jardów, ale Amendola nigdy nie spróbował tego rzutu, ponieważ Andy Reed zażądał podstępu i sprawy nie skończyły się dobrze.

READ  Creighton przerywa passę 14 zwycięstw nr 1 UConn

Pomiędzy obojętnym rzutem z gry, chybionym rzutem z gry i chybionym dodatkowym punktem, to siedem punktów pozostawionych przez szefów na boisku. Szef obrony również popełnił kosztowny błąd i porozmawiamy o tym poniżej w naszym cotygodniowym wyniku.

Cóż, przyjrzyjmy się wynikom każdej gry, począwszy od tygodnia 3. Jeśli chcesz zagłębić się w szczegóły brązowy’29-17 wygrana Steelers grał w czwartek, Pamiętaj, aby kliknąć tutaj.

Indianapolis 20-17 nad Kansas City

Chiefs-Colts Score Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Cincinnati 27-12 nad Nowym Jorkiem Samoloty

Bengals-Jets Scores by John Breech (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

TN 24-22 nad Las Vegas

Raiders-Titans Score Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Chicago 23-20 nad Houston

Texans-Bears Degrees autorstwa Johna Breecha (Kochasz stopnie? Nienawidzisz stopni? Daj mu znać na Twitterze.)

Karolina 22-14 nad Nowym Orleanem

Saints-Panthers Degrees Johna Breecha (Lubisz stopnie? Nienawidzisz stopni? Daj mu znać na Twitterze.)

Miami 21-19 nad Buffalo

Bills-Dolphins Score autorstwa Bryana DeArdo (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Baltimore 37-26 nad Nową Anglią

Patriots-Ravens Scores by Tyler Sullivan (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Minnesota 28-24 nad Detroit

Lions-Vikings Degrees Johna Breecha (Kochasz stopnie? Nienawidzisz stopni? Daj mu znać na Twitterze.)