Zarejestruj
Okazje dnia:

Wiadomości w wybranej kategorii: News

EverQuest II: koniec darmowych rozszerzeń?

W EverQuest II do tej pory gracze mogli liczyć na to, że po pewnym czasie nowe rozszerzenie zostanie udostępnione im za darmo. Niestety w ramach polityki firmy Daybreak Game Company to nie będzie miało więcej już miejsca.


Uncharted Waters Online przechodzi do Papaya Play

Uncharted Waters Online będzie miał nowego wydawcę – stery gry od OGPlanet przejmie Papaya Play. Obecne usługi zostaną zakończone 29 września; po tej dacie nastąpi kilka tygodni przerwy i gra zostanie ponownie uruchomiona 18 października. Nastąpi to już pod skrzydłami Papaya Play w ogólnodostępnej, globalnej wersji gry. Nowy wydawca już zapowiada wydawanie większej ilości nowej


Project Genom: twórcy zaprezentowali system craftingu

Ekipa odpowiedzialna za prace nad Project Genom opublikowała wpis, w którym w sposób szczegółowy objaśniają w jaki sposób będzie funkcjonował system craftingu (rzemiosła) w ich grze.


Dragon’s Prophet powróci jako Savage Hunt: Dragon’s Prophet

Pamiętacie całkiem oryginalne MMO Dragon’s Prophet? Europejski wydawca gier, firma Gamigo pracuje nad odświeżeniem i przemodelowaniem gry, aby móc zapewnić jej nowy start. W ramach tego gra otrzymała nowy tytuł: Savage Hunt – Dragon’s Prophet. Głównym zadaniem gracza będzie kolekcjonowanie smoków i ich trenowanie. Ponadto będziemy mogli wziąć udział w między-serwerowych potyczkach GvG oraz oddać


Call of Duty: Infinite Warfare – nowy tryb rozgrywki!

infinite warfare gestures mode

Od kilku dni w Call of Duty Infinity Warfare dostępny jest nowy, dość nietypowy tryb rozgrywki. Opiera się on na zabijaniu przeciwników przy pomocy gestów – specjalnych mocy. Pomysł dość oryginalny i trzeba przyznać, że wygląda ciekawie.  Jak Wam się podoba?


MMOpedia: Playerunknowns Battlegrounds

wymagania playerunknowns battlegrounds

Playerunknowns Battlegrounds: Sieciowa strzelanka, w której gracze mają tylko jeden cel-przetrwać. Swoją przygodę rozpoczynamy, wyskakując z samolotu, aby następnie wylądować na dosyć dużej wyspie o powierzchni 8 km2. Od tamtej pory jesteśmy zdani na siebie bądź znajomych, z którymi wspólnie gramy.


MMOpedia: Dead by Daylight

dead by daylight

Dead by Daylight: Produkcja z gatunku horror MMO, w której wcielamy się w jednego z kilku dostępnych bohaterów. Naszym głównym celem jest robienie wszystkiego co możliwe, by przeżyć i uciec od „szaleńca”. Chyba, że ktoś wybrał mroczną stroną mocy… Wtedy wręcz przeciwnie!


Sea of Thieves: twórcy prezentują system śmierci

Twórcy Sea of Thieves zaprezentowali jak działa system śmierci w ich pirackim MMO. Starsza projektantka Shelley Preston pokrótce omówiła co dzieje się z postacią gracza, który umiera. Trafia on na Ferry of the Damned czyli Prom Potępionych – hub, w którym na krótką chwilę spotykają się wszyscy polegli w świecie gry. Możecie tam natknąć się na


Hyper Universe: Steamowy Early Access wystartował!

Hyper Universe Steam

Wczoraj na platformie Steam rozpoczęła się faza wczesnego dostępu Hyper Universe. Jest to pierwsza gra side-scrolling MOBA od Nexona. Pierwszy raz usłyszeliśmy o niej na początku tego roku na targach PAX South. Zainteresowani będą musieli wydać 15,99€… Więcej o samej grze znajdziecie na oficjalnej stronie Hyper Universe.


World of Warcraft: Tysiącletnia Wojna – Opowieść o Allerii i Turalyonie

Blizzard opublikował na oficjalnym kanale World of Warcraft bezpłatnie trzy części audiobooka pod tytułem „A Thousand Years of War” (Tysiącletnia Wojna).