USFL Championship: Ogiery powstrzymują Gwiazdy w tytułowym thrillerze

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Rozgrywający Birmingham Stallions, Alex McCaw, rzucił podanie z 8 jardów do Victora Boltona Jr. pod koniec gry, a linebacker Scooby Wright III przypieczętował Big Six. Mistrzostwa USFL Niedzielny wieczór nad Philadelphia Stars, 33-30.

McGough został wepchnięty do środka Gra po J Mar Smith Radzenie sobie ze skurczami. Rzucił przechwyt na początku czwartej kwarty i był wyraźnie sfrustrowany na linii bocznej. Trener Birmingham Skip Holtz obiecał, że wygrają mecz.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Victor Bolton Jr. nr 7 z Birmingham Stallions biegnie z piłką po powrocie z kickoffu w trzeciej kwarcie przeciwko Philadelphia Stars w meczu o mistrzostwo USFL na stadionie Tom Benson Hall of Fame 3 lipca 2022 r. w Canton w stanie Ohio.
(Patrick Smith/USFL/Getty Images)

Podczas następnego przejazdu McGough rzucił zielone podanie do Boltona.

McGough zakończył grę 7 na 10 z 77 jardami podań, jednym podaniem przyziemienia i jednym przechwyceniem. Smith był 10-of-18 na 131 jardów mijania i przyłożenie.

Bo Scarborough rzucił się na 135 jardów na 13 prowadzenia z wynikiem. Podczas meczu złamał 70 jardów. Marlon Williams poprowadził Birmingham z siedmioma chwytami na 105 jardów i jednym wynikiem. Bolton miał sześć chwytów na 64 jardy i wynik.

Bo Scarbrough #25 z Birmingham Stallions pozuje z logo Birmingham Stallions po pokonaniu Philadelphia Stars 33-30 w USFL Championship Game na stadionie Tom Benson Hall of Fame 3 lipca 2022 roku w Canton w stanie Ohio.

Bolton, a All-USFL wybór Nazwany mistrzowską grą MVP na szerokim odbiorniku i zespołach specjalnych.

USFL Stars Squaring Off League „Wdzięczni” za szansę na grę w meczu o mistrzostwo

Wright miał trzy wślizgi w zwycięstwie. DeMarquis Gates prowadził drużynę z dziewięcioma wślizgami i dwoma obronnymi podaniami.

Philadelphia przegrała 20-9 na połowie, ale Case Cooks był w stanie prowadzić wściekły powrót.

W trzeciej kwarcie Jordan rzucił drugie podanie do przyłożenia do Chulla, aby sprowadzić grę na pięć punktów. W pierwszym podjeździe czwartej kwarty Cooks rzucił podanie do przyłożenia do Devina Graya. Chull uzyskałby dwupunktową konwersję, a Gwiazdy wzrosłyby 26-23.

Kucharze jednak schodzili ze złamaną strzałką i byli wywożeni z pola. Zapasowy KJ Costello wszedł i poprowadził zespół do zdobycia gola w późnej fazie gry, ale nie mógł zrobić wystarczająco dużo, by poprowadzić Filadelfię do mistrzostwa.

Rozgrywający Birmingham Stallions Ja'Mar Smith rzuca podanie podczas pierwszej połowy meczu USFL przeciwko Philadelphia Stars o mistrzostwo ligi, niedziela, lipiec.  3, 2022, w Canton w stanie Ohio.

Rozgrywający Birmingham Stallions Ja’Mar Smith rzuca podanie podczas pierwszej połowy meczu USFL przeciwko Philadelphia Stars o mistrzostwo ligi, niedziela, lipiec. 3, 2022, w Canton w stanie Ohio.
(Zdjęcie AP/David Dermer)

W końcu była to noc Birmingham.

Mistrzostwa kładą kres inauguracyjnemu sezonowi USFL.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Ogiery były najlepszą drużyną w USFL przez cały sezon, kończąc rok 9-1 i wygrywając South Division. New Orleans musiał pokonać Breakers, aby dostać się do meczu o mistrzostwo.