Rachunki vs. Wynik Dolphins, dania na wynos: Josh Allen prowadzi Buffalo z powrotem do zwycięstwa, kolejna szansa po sezonie

Pewnej nocy, kiedy Buffalo Bills potrzebowali Josha Allena, aby zagrał na miarę MVP, Allen dał Buffalo jeden z najlepszych meczów w swojej karierze – w klimacie, który sprawia, że ​​rozgrywający staje się legendą. Allen poprowadził Bills na 86-jardowym podjeździe z 5:56 do końca, co spowodowało fumble Tylera Bassa. Śnieżna, zimna sobotnia noc w Orchard Park.

Allen zakończył z czterema podaniami przyłożenia w nocy, przechodząc 4 na 5 na 40 jardów w ostatniej jeździe, aby poprowadzić Bills do zwycięstwa. Rozgrywający Bills rzucił 5-jardowe podanie do Dawsona Knoxa, uzyskując wynik 29-27 w czwartej kwarcie, a następnie zremisował na 29-29 na 9:02 przed końcem.

Allen zakończył 25 z 40 na 304 jardów i cztery przyłożenia w wygranej, a Buffalo wywalczył miejsce w play-off czwarty rok z rzędu. Zwycięstwo przyciąga Buffalo o jedno zwycięstwo od tytułu AFC East i gwarantowany mecz u siebie w play-offach. Allen również rzucił się na 77 jardów.

Dolphins dali z siebie wszystko, gdy Tua Tagovailoa zakończył mecz 17 z 30, zdobywając 234 jardy i dwa przyłożenia. Miami dało Dolphins prowadzenie 26:21 na 2:30 przed końcem trzeciej kwarty po podaniu Dakowailovej na Tyreek Hill. Hill skończył z dziewięcioma złapaniami na 69 jardów i przyłożeniem w konkursie, a Raheem Mostert rzucił się na 136 jardów. Dolphins są trzy mecze za Bills w wyścigu AFC East i pół meczu od ostatniego miejsca w fazie playoff w AFC.

Oto relacja z tego, co wydarzyło się w śnieżną noc w Buffalo.

Dlaczego Bills wygrał

Zostaw to Joshowi Allenowi w czwartej kwarcie, kiedy miało to największe znaczenie. Allen był sprytny przez cały mecz dzięki swoim czterem podaniom przyłożenia, ale w czwartej kwarcie trafił 5 z 7 na 45 jardów i pięć razy przebiegł na 47 jardów – i wykorzystał dwupunktową konwersję, aby zremisować na 9 z 29-29 . :02 grać.

Allen pojechał 4 z 5 na 40 jardów na ostatniej jeździe, kończąc noc z 304 jardami podań i 77 jardami w biegu. Allen rozegrał swój trzeci mecz z 300 podaniami i 75 jardami w biegu, remisując Michaela Vicka i Russella Wilsona najwięcej w historii NFL.

READ  Korea Północna wystrzeliwuje rakiety wystrzeliwane z łodzi podwodnych przed największymi od lat ćwiczeniami wojskowymi USA-Korea Południowa

Dlaczego delfiny przegrały

Delfiny nie nadążały za Billsami na szlaku, gdy opadł lód. Buffalo rozegrał 22 mecze w dwóch ostatnich posiadłościach, zdobywając 161 jardów (11 punktów), podczas gdy Miami rozegrał 10 meczów na 50 jardów i trzy punkty.

Obrona Dolphins nie mogła zatrzymać się i zejść z boiska, powtarzający się problem Miami przez cały rok. Tua Tagoailoa nie można winić za porażkę, ponieważ skończył 17 z 30 na 234 jardów z dwoma przyłożeniami i 104,0 punktacją podań.

punkt zwrotny

Na pierwszym i 10 z własnej 43-jardowej linii Bills, Josh Allen zadzwonił na swój własny numer i wystartował na 44 jardów – wychodząc poza boisko na 13-jardowej linii Dolphins, zanim lód nawet opadł.

Allen rozegrał swoją najdłuższą akcję w meczu, po której wykonał bieg na 5 jardów, za który został ukarany karą za niesportowe zachowanie za późne uderzenie poza boisko. The Bills strzelili później trzy akcje po podaniu Allena do Dawsona Knoxa z 5 jardów, zanim Allen wykonał dwupunktową konwersję i zremisował mecz na 29-29.

Podczas gdy ramię Allena skradło show, jego nogi również zapewniły kilka kluczowych zagrań.

Gra w grę

Podanie Allena na przyłożenie do Jamesa Cooka bez czasu w pierwszej połowie wywołało Bills, które zakończyły się inaczej w późnej fazie gry. Zamiast trafić za trzy punkty przed przerwą i wyrzucić piłkę, Allen opłacił się, by zyskać na czasie i rzucić go w pole punktowe.

Po spędzeniu zbyt wiele czasu w kieszeni, Allen przekręcił się w prawo i podjął okropną decyzję. Kupił wystarczająco dużo czasu, aby poprowadzić Cooka i rzucić linę do biegacza w strefie końcowej, aby zdobyć przyłożenie bez czasu w połowie, co dało Billsowi przewagę 21-13.

Bez tego przyłożenia Bills przegraliby mecz. Tego rzutu przyłożenia nie można przeoczyć.

READ  Japonia wydała rzadkie ostrzeżenie po tym, jak Korea Północna bez ostrzeżenia wystrzeliła pocisk na wyspę

Cytat

„To nic. Powinno być zimniej. Powinno być zimniej. Grałem 3,5 roku w Wyoming. To mój piąty rok tutaj. Teraz to druga natura, dzieciaku”. — Josh Allen bawiący się w śniegu i zimnie w Buffalo do sieci NFL po meczu.

Allen ma teraz bilans 5-1 w swojej karierze w grach z mroźnymi temperaturami, łącznie 17 przyłożeń w tych grach.

następny

The Bills (11-3) mogą wygrać AFC East, wygrywając z Chicago Bears (3-10) w najbliższą sobotę, podczas gdy Dolphins zmierzą się z Green Bay Packers (5-8) w Boże Narodzenie.