Apple Music sponsoruje pokaz Super Bowl w przerwie, aby zastąpić Pepsi

W tym sezonie występ na Super Bowl będzie miał nowego sponsora.

Narodowy Związek Piłki Nożnej W czwartek Apple ogłosiło, że Apple Music jest nowym partnerem Super Bowl Halftime Show.

Wieloletnie partnerstwo rozpocznie Super Bowl LVII, który odbędzie się w niedzielę 12 lutego 2023 r. w Glendale w Arizonie.

„Z dumą witamy Apple Music w rodzinie NFL jako naszego nowego partnera podczas Super Bowl Halftime Show” – powiedział w oświadczeniu starszy wiceprezes ds. strategii partnerskiej NFL Nana-Yaw Asamoah. „Nie mogliśmy sobie wyobrazić partnera bardziej pasującego do najczęściej oglądanych występów muzycznych na świecie niż Apple Music, usługa, która bawi, inspiruje i motywuje miliony ludzi na całym świecie poprzez połączenie muzyki i technologii”.

Zmagania super turniejów eskalowały do ​​rekordów jako zakłady sportowe online na nas

Shakira i Jennifer Lopez występują podczas pierwszej połowy meczu piłki nożnej NFL Super Bowl 54 pomiędzy Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers w niedzielę 2 lutego 2020 r. w Miami Gardens na Florydzie. (AP Photo/Seth Wenig/AP Newsroom)

Ekskluzywne szczegóły i zajawki, które prowadzą do Muzyka Apple Pokaz Super Bowl Halftime będzie można oglądać, śledząc AppleMusic na TikTok, Instagramie i Twitterze.

„Muzyka i sport zajmują szczególne miejsce w naszych sercach, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani, że Apple Music stanie się częścią muzyki i największą sceną w piłce nożnej” – powiedział Oliver Chaucer, wiceprezes Apple Music and Beats. „Nie możemy się doczekać kolejnych epickich występów w przyszłym roku i później dzięki Apple Music Super Bowl Halftime Show”.

Słodki pies-robot Kia wygrywa Super Bowl of Automotive Deals

Ponad 120 milionów widzów obejrzało Super Bowl LVI Na początku tego roku odbył się pokaz przerwy, w którym wzięli udział czołowi muzycy, w tym Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem i Mary J.

Reklama dla Pepsi Super Bowl Halftime

Wykonawcy Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar. (dzięki uprzejmości Rock Nation)

Według Variety, Pepsi jest sponsorem serialu przez ostatnie 10 lat i ogłosiła w maju, że nie będzie już sponsorem.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Poprzednie pokazy Super Bowl Halftime to The Weeknd, Jennifer Lopez, Shakira, Beyoncé, Justin Timberlake, Lady Gaga, Katy Perry, Bruno Mars, Prince i Madonna i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.