Bryłki kontra Wynik Warriors, dania na wynos: Nikola Jokic otrzymuje wsparcie od aktorów jako gra Denver Force 5

Niedziela to kolejny dzień walki na żywo Golden State Warriors, Denver Nuggets w godzinach 126-121, aby zmusić się do powrotu do piątego meczu w San Francisco. Nicola Jogic jak zwykle zdobył 37 punktów, osiem zbiórek i sześć asyst.

Po stracie 17 punktów Warriors powrócili z bohaterem po 33 punktach Stephena Curry’ego i 32 punktach Claya Thompsona. Jednak na dwie minuty przed końcem czwartej kwarty po faulowaniu przez Tremonda Greena, mieli problemy z prowadzeniem na obu końcach. Andrew Wiggins dodał 20 punktów, sześć zbiórek, dwie kradzieże i dwa tomy dla Golden State.

Poza Jogikiem historia jest gorącym zdjęciem Nuggets. Jako drużyna zdobyli 31 przejazdów za 15 bramek z zakresu 3 punktów, a Morris prowadził z pięcioma z siedmiu prób z dalekiego dystansu. Rookie Bones Highland zdobył trzy proste 3 punkty podczas świetnego odcinka w drugiej kwarcie, a Will Barton chwycił 3 z rogu na 8 sekund przed końcem.

Warriors awansują teraz do drugiej rundy przed własną publicznością, ponieważ Nukets próbują przedłużyć serię w środowym meczu 5.

Oto kilka propozycji z Sunday Cam, a następnie przegląd naszych aktualizacji na żywo.

1. Jogic otrzymuje pomoc

Jogic miał średnio 29,3 punktu, 13 zbiórek i pięć asyst w pierwszych trzech meczach serii, ale nadal nie otrzymał wystarczającej pomocy od wspierającej obsady, aby wygrać. Jak się okazało w niedzielę, każdy gracz Knights rolla awansował jednym lub dwoma strzałami – najpierw, aby pomóc w zdobyciu dużej przewagi, a następnie w walce z powrotem Warriors. Największym wkładem był Morris, który trafiał jeden rzut za jeden z Thompsonem i strzelił wszystkie pięć rzutów za 3 w pierwszych ośmiu minutach trzeciej kwarty.

Oddał jeden z największych strzałów w meczu w czwartej kwarcie, kiedy Warriors zdecydowali się zagrać box-and-one, blokując mu możliwość powstrzymania Kevon Looney przed graniem w dżokeja. Po otrzymaniu scenariusza od dżokeja Morris rozpoznaje, że Looney zostaje z dżokejem. Morris przyszedł na swoje miejsce i uderzył w twardą pływaczkę, aby dać Nukets dwupunktowe prowadzenie.

READ  Biden ma coraz mniej czasu na uniknięcie kryzysu pułapu zadłużenia

Gordon wykonał skoczek na średnim dystansie na Green pod koniec czwartej kwarty i upuścił klinkier z podania Bartona, by przybić go do trumny Warriors.

Jeśli Knuckles mają pozostać w tej serii, potrzebują graczy, aby się rozwijać. Zrobili to w niedzielę i wymusili grę 5.

2. Impreza przy basenie uległa awarii

To na pewno się wydarzy, ale po uzyskaniu średnio 28,7 punktu w swoich pierwszych trzech meczach play-off w karierze, Jordan Poole w końcu przyszedł na ziemię. Walczył o 11 punktów w rzutach 3 na 10, z 1 punktem z zakresu 3 punktów na trzy straty. Skutecznie sprawował jednak funkcję koordynatora, zapewniając jednak dziewięciu asystentów.

– Dziś wieczorem byli z nim bardziej fizycznie… można się tego spodziewać – powiedział po meczu trener Warriors Steve Kerr. „Drużyny zaczynają rzucać w niego wieloma rzeczami, w tym zdolnościami fizycznymi, starając się być trochę pod jego skórą”.

Warriors mogą kontrolować nieco więcej ataku, jeśli pula nie opuści jego umysłu, i ciekawie będzie zobaczyć, czy Knugts stworzyli rodzaj mapy, aby zatrzymać Złote Stany w tej i następnej serii. Nowa gwiazda pod bandażami.

3. Joker czy myśliciel?

Wszyscy wiemy, jak bardzo dżokej wpływa na grę, gdy jest na boisku, ale w czwartym meczu znalazł sposób, aby pomóc swojej drużynie, nawet gdy był na ławce. Warriors stanęli przed kluczową nadchodzącą grą, gdy Jogic opuścił grę w celach defensywnych, przegrywając o dwa na 33,5 sekundy przed końcem. Gdy zawodnicy byli prowadzeni na kort, dżokej wstał z ławki, krzyknął do swoich kolegów z drużyny: „To jest lob” i wykonał ruch nad głową.

Oczywiście Warriors próbowali dodać go do Wiggins, a Austin Rivers złamał go i wykonał niesamowitą grę, aby przejąć kontrolę nad Nuggetsami.

Care powiedział po meczu, że będą szybcy od jednego do dwóch, ale powiedział, że „chce to odwołać”. To może być gra dla Rycerzy – z pewnością najlepsza gra defensywna – i mogą być wdzięczni za swojego MVP, który nie był nawet na boisku, kiedy to się stało.

READ  Giełda dzisiaj: aktualizacje na żywo