Były rozgrywający Patriotów nazywa drużynę „jedną z najgłupszych” po druzgocącej porażce z Raiders

Patrioci nowej Anglii Spikerzy radiowi nie mogli uwierzyć w to, co wydarzyło się w ostatnich sekundach niedzielnej przegranej w ostatniej sekundzie z Las Vegas Raiders.

Bob Cocki grał mecz po meczu, a były rozgrywający Patriotów, Scott Solak, komentował bostoński 98.5 The Sports Hub. Być może Zolak przedstawił cytat, aby mówić o tym, co myślą wszyscy fani Patriotów w tej chwili Chandlera Jonesa Zwycięzca meczu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający New England Patriots Scott Solak (z prawej) przygotowuje się do podania w drugiej kwarcie meczu przeciwko San Francisco 49ers na stadionie Foxboro.
(Getty Images autorstwa JOHNA MOTTERNA/AFP)

„To może być jeden z najgłupszych zespołów, jakie kiedykolwiek widziałem” – powiedział Solak.

Zabawa potoczyła się tak.

Przy remisie po 24, Patriots, biegający z powrotem Ramondre Stevenson, znalazł dziurę w drugorzędnym Raiders. Ale zamiast poślizgnąć się lub zadowolić remisem, który może awansować do dogrywki, Stevenson zdecydował się grać na darmo.

Najeźdźcy ogłuszają Patriotów niesamowitym przyłożeniem w obronie

Obrońca Las Vegas Raiders Chandler Jones świętuje po zdobyciu przechwytu podczas drugiej połowy meczu piłki nożnej NFL pomiędzy New England Patriots a Las Vegas Raiders, niedziela, 18 grudnia 2022 r., Las Vegas.

(Zdjęcie AP/John Locher)

Stevenson oddał piłkę do szerokiego odbiorcy Jacoby’ego Meyersa. Szeroko odbierający podniósł piłkę i próbował rzucić ją do tyłu do rozgrywającego Patriotów, Macka Jonesa. Zamiast tego Raiders mijają napastnika Chandlera Jonesa, który czekał na piłkę.

Chandler Jones przejechał Macka Jonesa i zdobył zwycięskie przyłożenie po upływie czasu.

„Ogólnie rzecz biorąc, popełniliśmy wiele błędów i zrezygnowaliśmy z kilku ważnych zagrań i to była różnica w grze” – powiedział po meczu trener Patriotów, Bill Belichick.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

The Weszli najeźdźcy Mecz zakończył się wynikiem 0-4 z dwucyfrową przewagą w połowie – pierwszą drużyną, która przegrała cztery razy w sezonie od co najmniej 1930 roku z dwucyfrową przewagą w połowie. Zespół odpowiedział parą przyłożeń w ostatnich 37 sekundach, aby wygrać mecz.

Associated Press przyczyniła się do tego raportu.