Chris Finch będzie trenerem Timberwolves w pierwszym meczu przeciwko Denver

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z wynikami na żywo i wynikami pudełkowymi w grze

Timberwolves i Nuggets zmierzą się dziś wieczorem w pierwszym meczu serii play-off. Reporter Wolves ze Star Tribune, Chris Hayne, zwyciężył dzięki relacjom na żywo z Ball Arena w Denver.

18:35: Denver podnosi się z 18-4 dołków i prowadzi w pierwszej kwarcie 25-23

Wilki nie mogły lepiej rozpocząć pierwszej kwarty i nie mogły jej zakończyć gorzej.

Po rozpoczęciu meczu serią 18-4, Denver zakończył kwartę serią 21-5, by po jednej wyjść na prowadzenie 25-23.

Anthony Edwards zdobył 16 punktów dla Wilków, które odcięły Denver, gdy zespół początkowo upadł. Udało im się utrzymać Jamala Murraya na 0 z 3 z gry, a Denver zdobył zaledwie cztery punkty przez pierwsze 7:10 meczu.

Denver jednak nigdy nie jest daleko od powrotu do gry.

Minuty na ławce Wolves, będące jedną z ich potencjalnych mocnych stron w tej serii, były katastrofą w pierwszej kwarcie. Naz Reid czasami zbyt mocno starał się, aby wszystko się wydarzyło, ale nie trafił w łatwy strzał i miał kosztowną stratę. Wilki miały trudności ze zdobyciem bramki obok Edwardsa.

Nikola Jokic, który prawdopodobnie po raz trzeci w tym sezonie zostanie MVP NBA, strzelił dziewięć goli w pierwszym meczu Nuggetsów.

18:10: Finch ma ładne miejsce do treningu

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób Chris Finch będzie dziś trenował Wolves, została udzielona szybko i wygodnie.

Finch siedział po prawej stronie asystenta głównego trenera Miki Nouri, za Nouri. Stół do transmisji radiowych chroni Fincha przed nadjeżdżającymi pojazdami.

Finch może wstać i porozmawiać z graczami podczas przerwy.

16:40: Trener Wolves, Chris Finch, zasiądzie obok ławki rezerwowych, a Mika Nouri będzie ogłaszał grę

Trener Timberwolves, Chris Finch, zostawił kule z członkiem zespołu ds. public relations zespołu i wszedł na scenę podczas konferencji prasowej przed meczem.

READ  Trzech graczy zabija atak Red Sox i nie są tymi, o których myślisz

„To było łatwe” – zażartował Finch, po czym wygłosił swój pierwszy publiczny komentarz od środowej operacji zerwania ścięgna rzepki prawej.

Finch doznał kontuzji w niedzielę w meczu zamykającym pierwszą rundę serii w Phoenix, w związku z czym pojawiły się pytania dotyczące jego roli w serii.

Będzie pracował na ławce rezerwowych, pomagając asystentowi trenera Mice Nouri, który jako stały trener rezerwowy będzie zajmował się reakcją na mecz i przebiegiem gry.

„ Biorąc wszystko pod uwagę, czuję się całkiem dobrze. Plan był taki, aby pozostać tutaj przez cały czas” – powiedział Finch. „Po prostu zobacz, jak się czułem na co dzień. Następnie zastanów się logistycznie, jak to będzie na ławce rezerwowych i z innymi trenerami”.

Finch przez ostatnie kilka dni i przed meczami poruszał się o kulach podczas treningów Wolves. Finch powiedział, że celem od czasu kontuzji jest dotarcie do Denver i pomoc w każdy możliwy sposób po środowej operacji.

„Byłem otwarty na wszystko” – powiedział Finch. „Powiedzieli mi, że naprawdę chcą, żebym odpoczął. Próbowałem to zrobić. Ale chciałem też tu być, jeśli mógłbym tu być w jakimkolwiek charakterze. To było dla mnie najważniejsze. Dosłownie po prostu traktowałem to z dnia na dzień dzień i zobaczyłem, jak się czułem.” „