Christian McCaffrey nie jest zainteresowany dużym obciążeniem pracą

Christian McCaffrey zagrał w niedzielę wszystkie 57 snapów. Na początku sezonu rozegrał 58 z 68 snapów.

– powiedział w tym tygodniu trener 49ers Kyle Shanahan Trzeba to zrobić lepiej Z rotacją pleców. (Elijah Mitchell miał 10 snapów w pierwszym tygodniu i żadnego w drugim tygodniu.)

Jednak McCaffrey nie martwi się przepracowaniem.

„Myślę, że wszystko zależy od tego, jak potoczy się mecz” – powiedział McCaffrey za pośrednictwem Alexa Espinozy z 95.7 The Game. „W ostatnim meczu mieliśmy dużo przerw. Czasami Tak się sprawy mają. Będą też mecze, w których Mitchell zdobędzie cztery lub pięć prowadzących z rzędu na wielu dyskach, ponieważ gra dobrze i czuje to, a ja odpadam.

„To naprawdę kwestia sytuacyjna. Nie sądzę, że kiedykolwiek planowaliśmy zdobyć wszystkie torby, czy nie. Czasami po prostu tak toczą się mecze.

Według Josha Dubow z Associated Press McCaffrey 15 razy w swojej karierze wykorzystywał 100% rzutów ofensywnych swojego zespołu. Tylko 10 razy w tym samym okresie w każdym meczu grali inni boczni obrońcy.

To był pierwszy raz, kiedy McCaffrey rozegrał 100 procent snapów od 15. tygodnia 2019 r., gdy grał z Panthers przeciwko Seahawks.

McCaffrey, który w tym sezonie zdobył 268 jardów w biegu, prowadzi w NFL z 88 jardami.

READ  Wideo Floyd Mayweather zatrzymuje Mikuru Asakurę pod koniec drugiej rundy turnieju głównego Super Rizin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *