Crossplay i 4 nowe postacie pojawią się w Guilty Gear Strive Season 2, rozszerzenie fabularne rozpocznie się w kwietniuNa horyzoncie jeszcze wiele na drugi rok gry
Z Ułożone Pierwszy sezon DLC dla Guild Gear Strive wkrótce dobiegnie końca.

Twórcy ogłosili również, że gra międzyplatformowa wkrótce pojawi się w Guilty Gear Strive i 4 kolejne postacie w sezonie 2.

Jednocześnie ArcSys potwierdził, że pierwsze rozszerzenie fabularne Strive ma ukazać się pod koniec kwietnia i skupi się na postaciach, które nie pojawiają się w głównych trybach fabularnych, takich jak May, Fast i Ramletale. Nowa funkcja będzie miała tytuł „Inna historia”.

Crossplay to coś, co twórcy powiedzieli, że będą oglądać po premierze Strive w zeszłym roku, i wydaje się, że naprawdę osiągnęli ogromne zapotrzebowanie fanów, dodając grę online do wersji na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC razem.


Sezon 2 nie otrzymał żadnego okna wypuszczenia, czego gracze powinni się spodziewać po jego premierze, ale jest obecnie w fazie rozwoju i będzie zawierał nowe poziomy, dodatkowe kolory oraz nowy utwór skomponowany przez twórcę serii Daisuke Ishivathari.


Dla tych, którzy zastanawiają się nad aktualizacją balansu, tak, potwierdzili, że „Ekstensywne dostrajanie balansu” pojawi się w Strive w sezonie 2.


Obejrzyj poniżej zwiastun sezonu 2 dla Guild Gear Strive.
READ  Dyrektor ds. komunikacji Białego Domu, Kate Bedingfield, odchodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *