Dolphins 14-21 Chiefs (5 listopada 2023 r.) Podsumowanie meczu

FRANKFURT, Niemcy – Patrick Mahomes powiedział, że przyłożenie kolegi z drużyny Briana Cooka było jak bieganie po kotwicy w sztafecie lekkoatletycznej 4×100 metrów.

Obrona Chiefs oddała go na odległość 59 jardów Ważny dotyk W niedzielę na stadionie Deutsche Bank Park Kansas City pokonało Miami Dolphins 21:14.

„Podniósł kolana i toczył się po boisku” – powiedział Mahomes. „Ważna gra z ogromnym znaczeniem w grze”.

Mahomes rzucił dwa podania na przyłożenie, a Chiefs (7-2) zrobili wystarczająco dużo, aby spowolnić czołowy atak NFL w swoim pierwszym meczu w sezonie zasadniczym we Frankfurcie w Niemczech, ale obecni mistrzowie Super Bowl prawie objęli duże prowadzenie.

Powrót Miami został przerwany, gdy rozgrywający Dua Tagovailoa nie poradził sobie z snapem na czwartej i dziesiątej pozycji z Kansas City 31 na 1:03 przed końcem.

„Zawsze będę się obwiniać – muszę złapać piłkę” – powiedziała Tagovalova. Kiedy mamy taką szansę przeciwko dobremu zespołowi, nie możemy zakończyć meczu w ten sposób.

Mahomes wpadał w trzecie i długie sytuacje, gdy Miami (6-3) podwyższyło wynik w pierwszej połowie po podaniach do Rushiego Rice’a i Jericka McKinnona. Dolphins również spadli do 0-3 w sezonie z drużynami ze zwycięskimi rekordami.

Mahomes w swoim europejskim debiucie zdobył 20 z 30 punktów, uzyskując najniższy w sezonie wynik 185 jardów, ale w drugiej połowie ofensywa Chiefs miała problemy. Tight End Travis Kelce miał tylko trzy złapanie na 14 jardach i to wystarczyło. Lider kariery właściciela w odbiorze jardów.

„Oczywiście rzuty karne, a potem brak kontaktu z chłopakami z głębi pola, bardzo nas bolały, ale na szczęście dla nas nasza obrona skutecznie odbijała się od muru i zwyciężyliśmy” – powiedział Mahomes.

Trzej gracze Chiefs połączyli siły, aby przed przerwą Kansas City prowadziło 21-0, co było jedną z najlepszych akcji defensywnych w sezonie.

READ  Sam Altman z OpenAI przedstawił projekt kryptograficzny WorldCoin

Stało się to kosztem byłego kolegi z drużyny Tyreeka Hilla.

Gdy Dolphins rzucili się do ataku pod koniec pierwszej połowy, obrońca narożnika Trent McDuffie krótkim podaniem w płaskim terenie wypchnął Hilla i oderwał piłkę od odbierającego All-Pro. Mike Edwards podchwycił piłkę, a po tym, jak Hill próbował go zaatakować, Edwards ominął piłkę do Cooka, który oddał ją za punktację.

Cook powiedział, że zdobył przyłożenie podczas gry dla Howarda w 2018 roku.

Hill zakończył mecz z ośmioma złapaniami na odległość 62 jardów, najwięcej w drużynie.

Nie ma lepszego występu niż atak Miami na otwarciu Taylor Swift. Jedyną rzeczą bardziej zaskakującą od zmagań Miami w ataku w pierwszej połowie była kreacja sędziego Claya Martina Wezwanie dotyczące „falstartu” w języku niemieckim W pierwszym kwartale.

Od drugiego tygodnia sezonu 2021 Miami nie zostało wykluczone z gry w pierwszej połowie meczu.

Jednak Tagovailoa rozpoczął powrót w trzeciej kwarcie podaniem z 31 jardów do Cedrica Wilsona Jr.

Następnie Bradley Chubb po strzale Mahomesa dał Miami piłkę na Kansas City 27, a Raheem Mostert uderzył Chrisa Jonesa z 13 jardów, utrzymując dobrą passę na trzeciej i dwudziestej pozycji. Mostert miał 12 prowadzących na 85 jardów.

Tagovailoa zakończył mecz z wynikiem 21 z 34, uzyskując najniższy w sezonie wynik 193 jardy.

Po meczu, który może mieć wpływ na play-off – Chiefs wygrali rekordowe pięć meczów z rzędu w mistrzostwach AFC – główny trener Andy Reid powiedział, że lot do domu będzie krótki.

„Nie ma nic gorszego niż rozpoczęcie tygodnia ze stratą, a potem ośmiogodzinna podróż samolotem” – powiedział Reed.

Chiefs są niepokonani w kolejnych meczach i niepokonani w meczach międzynarodowych od początku sezonu 2021. Wygrali w Londynie w 2015 r. i Meksyku w 2019 r.

Dolphins przegrali cztery ostatnie mecze międzynarodowe. W meczach rozgrywanych poza USA mają bilans 2-5.

READ  Trump i kwestia aborcji nie znikają

Kontuzje

Dolphins WR Jaylen Waddle powoli wstaje po zablokowaniu gwałtownej próby na pierwszym podjeździe w Miami. Wrócił na drugim podjeździe i wrzucił bieg wsteczny, zdobywając 12 jardów. … Pomógł OL Robertowi Jonesowi opuścić boisko na początku czwartej kwarty. Reid powiedział, że szef nie odniósł obrażeń.

Następny

Dolphins: Hostuj Las Vegas Raiders 19 listopada, po tygodniu pożegnalnym.

Chiefs: Żegnajcie tydzień przed poniedziałkowym wieczorem rewanżowym meczem Super Bowl z Philadelphia Eagles, który odbędzie się 20 listopada na stadionie Arrowhead.