Hejterzy Modern Warfare 3 atakują niewłaściwą grę

Możemy się z tym zgodzićNowoczesna wojna III„To zła nazwa dla nowej marki Wezwanie do służby Gra. Nie pomaga to strzelance pierwszoosobowej z 2011 roku Modern Warfare 3 Jest nim do dziś Ulubiony tytuł fanów W serii Endless War, podczas restartu serii Nowoczesna wojna IIIktóry oficjalnie ukaże się 10 listopada, traci swój status Okres wczesnego dostępu jest bezduszny. W grach dzieje się dobry i zły policjant; Najwyraźniej żaden z nich nie jest na tyle wyraźny, aby uniemożliwić wściekłym fanom przeglądanie niewłaściwego zamachu bombowego.

Nawet po członkach społeczności, takich jak popularne dorsz Konto Twitter WarzoneIntelWskazał to MWIII (2023) Hejterzy nieumyślnie obniżali oceny swoich bliskich MW3 (2011) wkrótce po rozpoczęciu pierwszego okresu wczesnego dostępu 2 listopadaLudzie wciąż nie potrafią dostrzec różnicy. co godzinę, MW3’S Opinia publiczna w Google Jest zalany współczesnym jednogwiazdkowym witriolem.

Czytaj więcej: the Call of Duty Modern Warfare Franczyza wyjaśniła

„Komentarze tutaj wydają się być mieszanką osób recenzujących MW3 (2011) i MW3 (2023, ta strona jest już poświęcona)” – czytamy w jednym godnym uwagi komentarzu, w którym najwyraźniej brakuje krótkiego opisu gry, który Google udostępnia wraz z recenzjami — „Call of Duty Modern Warfare 3 Jest to strzelanka pierwszoosobowa wydana w 2011 roku.

„Krótko mówiąc, gra jest okropna, całość jest leniwa, a wszystko to pochodzi z recyklingu i jest niedopieczone” – kontynuują popularna recenzja fanów.

„Wszystkie te pięciogwiazdkowe recenzje muszą być fałszywe i opłacone” – głosi inny komentarz, ignorując nieaktualne sygnatury czasowe wielu pięciogwiazdkowych recenzji. „To musi być najgorsza kampania, jaką kiedykolwiek stworzyło Call of Duty”.

Choć był to gniew nieuzasadniony, jego treść…dorsz To nudne, wyzyskujące itp. – bardzo przypomina mi rok 2011 MW3Wstępne recenzje widzów. Podczas tej gry Recenzje Metacritic Podobnie przyjmują trafienia MWIIIktóra codziennie otrzymuje nową serię niskich recenzji („Ta gra jest dla mnie zrujnowana” – czytamy w recenzji z 5 listopada, „Nigdy więcej nie kupię Call of Duty”), a znaczna część negatywnych recenzji ma około 10 lat .

READ  Jak odblokować urządzenie Apple, gdy zmarł jego właściciel

MW3 Nie oferuje absolutnie żadnej inicjatywy na rzecz postępu [Activison’s] „Lepsza gra” – mówi ktoś z 2012 roku. „Dlatego to naprawdę ta sama gra”. Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *