Hershey Bears pokonali Coachella Valley 3-2 w Game 4 po wielkich nocach z Mike’em Vecchione i Ethene Frank

Hershey, Pensylwania – Po horrorze w południowej Kalifornii, Hershey Bears oficjalnie stworzyło serię przeciwko Coachella Valley Firebirds. I byli prowadzeni przez graczy z pierwszej linii, którzy przeważnie milczeli po sezonie.

Mike Vecion Strzelił dwa gole, podczas gdy kolega z drużyny Liney Ethana Franka Włamał się w inny, dając Niedźwiedziom zwycięstwo 3-2.

Seria finałów Calder Cup jest teraz remisowana po dwa mecze na sztukę. Czwarty mecz odbędzie się w sobotę w Giant Center. Hershey dzieli dwa zwycięstwa od dwunastego Pucharu Caldera.

Mike Vecchione rozpoczął zdobywanie punktów w pierwszej tercji od gola w przewadze 4:27. Vecchione, w miejscu ochronnym, znalazł luźny krążek i przepchnął go obok bramkarza Joeya Dacorda, aby wyrównać 1-0.

Jego ryk: epicki.

Niedźwiedzie powstrzymały Firebirds tylko jednym strzałem przez pierwsze 10 minut gry, ale podobnie jak w meczu trzecim, Coachella Valley zareagowała szybko. Austin Boganski złapał piękne podanie od Shane’a Wrighta, czwartego ogólnego wyboru w drafcie NHL 2022, pokonując Huntera Shepherda po drugiej stronie i remisując.

Mike Vecchione uderzył ponownie na początku drugiej rundy, dając Hersheyowi prowadzenie. Te dwa gole oznaczały jego pierwszy mecz z wieloma bramkami po sezonie i dopiero drugi występ z wieloma punktami.

Następnie Ethyn Frank zdobył piękną bramkę, która dała mu gole w meczach jeden po drugim. Dosłownie żaden bramkarz nie może tego zatrzymać.

Frank wcześniej przeszedł 11 meczów z rzędu bez strzelenia gola – najdłuższej przerwy w roku, w której nie strzelił gola – zanim ostatecznie przebił się w trzecim meczu.

READ  Były środkowy Eagles, Jason Kelce, dołączy do programu „Monday Night Countdown” ESPN.

Napastnik Coachella Valley, Jesper Froden, dodał gola przyłożenia, aby było 3-2, ale Hershey, wspierany kilkoma świetnymi blokami Lukasa Johansena i kilkoma świetnymi interwencjami strażnika Huntera Shepherda, utrzymał zwycięstwo.

Dzisiejsza frekwencja wyniosła 10 687 – wyprzedane.

Zdjęcie na banerze: Tore Hartmann/Hershey’s Bears