Okazje dnia:

strefaMMO: Pierwszy miesiąc

logo_fbWitam wszystkich stałych użytkowników portalu strefaMMO.pl jak i osoby, które odwiedzają nas po raz pierwszy.

W dzisiejszym poście z życia portalu strefaMMO.pl garść przechwałek.

Na początek kilka pomniejszych wiadomości. Dokładnie dzisiaj mija pierwszy miesiąc od uruchomienia strony strefaMMO.pl, więc jeśli szukałeś powodu do świętowani w piątek 13 – załatwione!  W tym tygodniu pękła też magiczna liczba 100 postów, na ten moment jest to dokładnie 128. Trzeba przyznać, że jest to całkiem ładny wynik jak na miesięczny portal. Strona zyskała własne tło, które wreszcie jest w klimatach MMO. Podjęto też temat wyglądu strony i w tym momencie trwają burzliwe dyskusję odnośnie tego czy warto zrobić krok w tym kierunku. Ukazał się kolejny artykuł z cyklu”Pierwsze wrażenia”, tym razem Koxiwo przebrnął przez „cukierkowatego Dragomon Hunter-a”, jakie piętno odcisnęła na nim ta produkcja możecie przeczytać tutaj.

Teraz przejdźmy do tych istotniejszych wydarzeń.

W poprzedni weekend po serii negocjacji postanowiliśmy o połączeniu sił z portalem mmopedia.pl. W wyniku czego nasze szeregi zasilił Bartek założyciel i główny prowadzący mmopedia.pl. Derol bo takiej xywki używa, jest potężnym wzmocnieniem dla portalu strefaMMO.pl tym bardziej cieszymy się z tego połączenia. Chciałbym również powitać wszystkich czytelników mmopedia.pl, Witam i czujcie się jak u siebie! Mamy na przyszłość plany odnośnie mmopedia.pl ale na ten moment nic więcej nie powiem…

Mam przyjemność powitać jeszcze jednego nowego członka portalu. W tym momencie działa na zapleczu strony więc na razie nie widać efektów jego pracy ale jest dla nas równie ważny i cenimy sobie jego ogrom pracy włożony w portal. Witamy w ekipie Dominika – Vendrome !

No i to by było na tyle, już niedługo kolejne informację. Bądźcie z nami !


Autor: zel

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000