Jimmy Butler, Heat knock off No. 1 seed Bucks: Jak Miami wygrało grę 5 w dogrywce

Miami Heat ogłuszyli Bucks 128-126, wygrywając pięć dogrywek w Milwaukee w środę i awansując do półfinału Konferencji Wschodniej. Oto, co musisz wiedzieć:

The Heat odrabiali straty późno, pokonując Bucks 32-16 w czwartej kwarcie i wymuszając dogrywkę. Prowadził 118-116 na 2,1 sekundy przed końcem regulaminowego czasu, Jimmy Butler — który zakończył mecz z 42 punktami — złapał podanie Gabe’a Vincenta z linii bocznej i upadł na plecy.

Giannis Antetokounmpo przyspieszył Bucks, zdobywając 38 punktów i 20 zbiórek, aby wyprzedzić Milwaukee o dwa punkty na mniej niż 30 sekund przed końcem dogrywki. Po zbiórce w obronie po kolejnym posiadaniu Miami, Bucs nie mogli oddać strzału przed upływem czasu.

Pokonał Bucks w pięciu meczach i został numerem 1 w historii NBA. The Heat awansował o 1 miejsce i zajął szóste miejsce z numerem 8. W następnej rundzie zmierzą się z rozstawionym z numerem 5 Knicks.

Natychmiastowa analiza lekkoatletyki:

Kolejny dramatyczny rajd Heat odsyła Bucks do domu

Miami zebrało kolejny szaleńczy rajd w czwartej kwarcie i dramatycznie wróciło z 16 punktami w dół, aby odesłać Bucks do domu. Butler kontynuował swój 56-punktowy występ w meczu 4 z 42 punktami, ośmioma zbiórkami i czterema asystami w 46 minut.