Joe Burrow ma się dobrze, ale po zwycięstwie nad Rams nadal występują obawy dotyczące cieląt

Joe Burrow i drużyna Bengals odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. (Dylan Buell/Getty Images) (Dylan Storm za pośrednictwem Getty Images)

Joe Burrowowi daleko do najlepszego poniedziałkowego wieczoru.

Był jednak wystarczająco dobry dla drużyny z Cincinnati Bengals, która rzuciła kostką, rozpoczynając grę dla schorowanego rozgrywającego Pro Bowl. Podczas gdy obrona Cincinnati dusiła Matthew Stafforda i Los Angeles Rams, Burrow przezwyciężył niespokojną pierwszą połowę i poprowadził ofensywę Bengals do zwycięstwa 19-16.

Noc rozpoczęła się jako zagrożenie dla Bengalu. W trzecim meczu z rzędu drużynie Cincinnati nie udało się zdobyć przyłożenia w pierwszej połowie, a jej ofensywa zremisowała na 6-6. Jednak w drugiej połowie ofensywa Burrow and the Bengals dała oznaki życia, zdobywając wystarczającą liczbę punktów, aby zapewnić sobie tak potrzebne zwycięstwo.

Burrow zakończył wieczór, wykonując 26 z 49 podań na 259 jardów, a także przyłożenia i jeden przechwyt. Nie był to wysiłek klasyczny i nie wystarczył, aby rozwiać obawy dotyczące napięcia łydki, które nie dawało mu spokoju od początku sezonu.

Ale wystarczyło, aby uniknąć rozpoczęcia 0-3.

„Dochodzimy do celu” – Burrow powiedział ESPN po meczu o swoim powrocie do zdrowia. „Z każdym tygodniem będzie lepiej, dopóki nie przestaniemy mieć więcej niepowodzeń.[…]Dzisiaj przez to przeszliśmy.

Być może najbardziej zachęcające było połączenie Burrowa z Ja’Marem Chase’em, który zaliczył 12 chwytów na 141 jardów. Odbiorca All-Pro w pierwszych dwóch meczach Cincinnati miał zaledwie 70 jardów.

Bengals zaryzykowali założenie Nory

Bengals stanęli przed kluczową decyzją w meczu z Norą, a stawką ich sezonu było już za trzy tygodnie. Inną opcją jest dać odpocząć Burrowowi i jego choremu łydce i rozpocząć pracę weterana drużyny treningowej Jake’a Browninga, którego życiorys obejmuje próbę podania do NFL.

Rywale z AFC, Ravens, Steelers i Browns, rozpoczynają od wyniku 2:1, a drużyna Bengals z wynikiem 0:2 uważa, że ​​Burrow ma największe szanse na zwycięstwo. Zdecydowali się go wystartować, co zostało odebrane dopiero w dniu meczu.

Burrow był niczym w Pro Bowl od początku 0:2, wykonując 41 z 72 (56,9%) podań na 304 jardy, a do tego miał dwa przyłożenia i jeden przechwyt. Jego wynik 4,2 jarda na próbę był lepszy od jego średniej wynoszącej 7,4 jarda w 2022 r. i najlepszego w lidze 8,9 jarda rok temu podczas występu w Super Bowl w Cincinnati. Eksplozja minęła.

Każda z 13 nieudanych prób Burrowa w pierwszej kwarcie miała miejsce w pierwszej połowie poniedziałkowego wieczoru. Przebył mniej niż 10 metrów w powietrzu Burrow osiągał średnio 4,6 jarda na próbę, podczas gdy atak Cincinnati zaowocował czterema stratami i trzema próbami do kosza z gry, z których dwie były udane.

Nora daje oznaki życia w drugiej połowie

Jednak Burrow rozpoczął drugą połowę skutecznym, 10-krotnym uderzeniem z 75 jardów, zakończonym przyziemieniem Joe Mixona z 14 jardów. A potem Cincinnati złapał piłkę w drugiej połowie i Bengals stworzyli pozory znajomego sukcesu w ataku, którego nie było na początku sezonu.

Na pierwszym i 10 z linii 25 jardów Burrow sfałszował rzut, a Chase Brown pobiegł z powrotem. Spojrzał w dół pola i zaczął biec do Chase’a, który podbił piłkę prawą linią boczną i zdobył 43 jardy.

W tej akcji Evan McPherson trafił do bramki z gry z 48 jardów, zwiększając prowadzenie Bengals do 16-7. Była to jednak anomalia w nocy, kiedy Bengals raz dotarli do czerwonej strefy, zdobywając 309 jardów.

Obrona Bangladeszu zasłużyła na lwią część poniedziałkowego zwycięstwa. Naciskał na Stafforda przez całą noc, notując sześć worków i dwa przechwyty. Obrońca drugiego roku Dax Hill był siłą, zanotował dwie porażki, jedno trafienie rozgrywającego i osiem wślizgów, w tym ten worek Stafforda, który zadomowił się na terytorium Los Angeles po raz trzeci i najdłużej.

READ  Pożegnanie, FAANGs: Akcje dużych firm technologicznych spadły o 350 punktów w Dow

Logan Wilson zabezpieczył oba przechwyty Cincinnati.

W dużej mierze dzięki tej obronie drużyna Cincinnati uniknęła w poniedziałkowy wieczór najbardziej bezpośrednich zmartwień, zatamując krwawienie i odnosząc zwycięstwo. Jednak stan zdrowia Burrowa to ciągły problem, który prawdopodobnie w najbliższym czasie nie ustąpi.