Kansas kontra Teksas, Georgia kontra Auburn i nie tylko

Jesteśmy całkowicie zanurzeni w rozgrywkach konferencyjnych przed kolejną zabawną sobotą futbolu uniwersyteckiego.

Tego dnia odbędą się trzy mecze rozstawione i rankingowe, a także kilka trudnych miejsc na trasie dla innych rozstawionych drużyn, które mogą zdenerwować niektóre z najlepszych drużyn w kraju. Caleb Williams i numer 8 USC uniknęli zaciętej gry w Kolorado po tym, jak dominowali przez większą część meczu. Broniący tytułu zwycięzca Heisman Trophy rzucił na ponad 400 jardów i miał sześć przyłożeń, ale musiał wymęczyć zwycięstwo, ponieważ obrona Trojans w drugiej połowie utrzymywała się na poziomie 27 punktów.

Gdzie indziej Ray Davis z Kentucky przebiegł 280 jardów i miał trzy przyłożenia i przeżył najwspanialszy dzień w swoim życiu, wygrywając przez Wildcats z Florydą nr 22.

Co jeszcze zobaczymy w tygodniu 5? Przewiń w dół, aby zobaczyć aktualizacje na żywo.

Czas: 15:30 | telewizja: ABC | Linia: UT -16,5 | Razem: 63,5

Czy to może być trudne miejsce dla Teksasu? Longhorns mają bilans 4:0 i zajmują 3. miejsce w kraju. Następny ważny mecz w harmonogramie Teksasu odbędzie się w przyszły weekend przeciwko rywalowi Oklahomie. Jednak Longhorns nie mogą patrzeć w przyszłość na Sooners, gdy niebezpieczna drużyna z Kansas odwiedzi Austin. Trener Kansas Lance Leibold szybko przekształcił Jayhawks w realną drużynę Wielkiej 12. Kansas drugi sezon z rzędu rozpoczyna 4:0 po fenomenalnym ataku prowadzonym przez QB Jalona Danielsa, RB Devina Neala i szeroką grupę przyjmujących. Jayhawks mają unikalny system ofensywny, który może sprawić problemy Longhorns.

Czas: 18:00 | telewizja: ESPN | Linia: LSU -2,5 | Razem: 66,5

Tygrysy rozpoczęły sezon z wiarą w tytuł mistrza kraju, ale ich dotychczasowa gra była nierówna. LSU upadło w drugiej połowie meczu otwierającego sezon przeciwko Florida State, ale od tego czasu wygrało trzy razy. Atak kwitnie, ale obrona nadal ma większe problemy, szczególnie w drugiej połowie. Czy Ole Miss potrafi wykorzystać słabości LSU? Na papierze tak to wygląda, ale Rebelianci nie do końca widzą w tym obrazę. Jak zespół Lane’a Kiffina zareaguje po rozczarowującym występie przeciwko Alabamie w zeszłym tygodniu?

READ  Prognoza pogody na tydzień NFL: Obfite opady śniegu i deszczu mogą mieć wpływ na mecze Chiefs vs. Broncos, Jets vs. Giants i inne mecze.

Czas: 19:30 | telewizja: ABC | Linia: ND -5,5 | Razem: 52,5

Notre Dame ma za sobą brutalną porażkę w ostatniej sekundzie z Ohio State. To powinno być niezwykle zachęcające dla programu Marcusa Freemana, a teraz Irlandczycy muszą wyruszyć w trasę, aby zmierzyć się z niepokonaną drużyną Duke’a. Notre Dame wyraźnie się poprawiło pod okiem Sama Hartmana w QB, ale czy ta drużyna jest w stanie podnieść się po tak dotkliwej porażce? Dla Duke’a jest to najważniejszy mecz w programie od lat i pierwszy raz, kiedy szkoła jest gospodarzem piłkarskiego „College GameDay” organizowanego przez ESPN. Czy trener Mike Elko i Błękitne Diabły będą na razie gotowi?