Kevin Durant dostaje technikę, by popchnąć Nikolę Jokicia do ataku bocznego

Tima McMahonaPisarz personelu ESPN10 maja 2023, 00:26 czasu wschodniego2 minuty na przeczytanie

KD nakłonił technika do popchnięcia Jokica

Między Suns a Nuggets robi się gorąco, co prowadzi do tego, że Kevin Durant odpycha Nikolę Jokica.

Denver- Gwiazda Nuggets, Nikola Jokic, zaangażował się w kolejne zadziorne spotkanie we wtorek wieczorem, ale tym razem otrzymał wsparcie od gwiazdy Suns, Kevina Duranta.

Durant został ukarany faulem technicznym po tym, jak zepchnął Jokica z drogi, gdy MVP dwukrotnie próbował wkraść się na zaimprowizowane zgromadzenie graczy i trenerów Phoenix podczas zwycięstwa Denver 118-102 w piątym meczu serii półfinałów Konferencji Zachodniej.

Incydent miał miejsce, gdy rezerwowy Nuggets, Bruce Brown i Jokic, zbliżyli się do skupiska Suns, podczas gdy Devin Booker strzelał rzuty wolne na 37,6 sekundy przed końcem trzeciej kwarty, a Denver miał 20-punktową przewagę.

Po odepchnięciu Browna z drogi, Durant uderzył Jokica lewą ręką. Jokic, który został ukarany faulem technicznym w czwartej grze po dziwacznym wślizgu bocznym z nowym właścicielem Suns, Matem Ishbią, uderzył się w ręce po kontakcie. Nie zareagował, gdy Jock Landale, centrum zapasowe Phoenix, pchnął go lekko kilka sekund wcześniej.

Po tym, jak sędziowie przejrzeli grę, Brown został również ukarany za faul techniczny.

Dzięki wygranej Nuggets objęli prowadzenie 3:2. Mecz szósty już w czwartek w Phoenix.

READ  Garbine Muguruza: Była mistrzyni Wimbledonu ogłasza odejście z tenisa