Kowboje vs. Lions Score: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza; Amon-Ra St. Brown doznaje wstrząśnienia mózgu

Jesteśmy w przerwie między pojedynkiem Cowboys i Lions Week 7, a Dallas ma przewagę 6-3 po powrocie Daka Prescotta do zespołu.

Dallas miał dwie szanse na dobicie piłki do przyłożenia, pierwsza tylko po to, aby kopnąć kosza z gry z linii 2 jardów. Odwrócili także piłkę pod koniec drugiej kwarty, kiedy Noah Brown wpadł na linię 5 jardów po trafieniu Prescotta. Zanim Brown się pogubił, Ezekiel Elliott wydawał się mieć poważną kontuzję kolana, ale był w stanie przejść na linię boczną i spróbować wrócić do gry. Prescott wykonał 9 z 14 podań na 104 jardy w swojej pierwszej akcji od kontuzji kciuka w 14 tygodniu.

Detroit zdołało wykonać dwa rzuty z pola w pierwszej połowie, ale przegrało Amon-Ra St. Brown z powodu wstrząsu mózgu w drugiej połowie meczu. Jared Goff pokonał 10 z 12 na 85 jardów, głównie pracując w polu.

Czy druga połowa wykroczenia Cowboys wykolei, czy też Lwy wywołają niepokój na drodze? Wkrótce poznamy odpowiedzi na to pytanie i nie tylko. W międzyczasie zamknij go na naszym blogu na żywo przez resztę dnia, ponieważ będziemy Cię informować o statystykach, wynikach i najciekawszych momentach.