Lions pokonali Packers na TNF i wcześnie przejęli kontrolę nad NFC North

GREEN BAY, Wisconsin — W czwartkowy wieczór w meczu NFC North pomiędzy Detroit Lions i Green Bay Packers na stadionie Lambeau Field drużyna Lions szybko wyszła na prowadzenie i ledwo oglądała się za siebie. Detroit prowadziło 11 punktami w pierwszej kwarcie, a do przerwy powiększyło je do 24 punktów.

Po tym, jak Packers strzelili pierwsze dwa gole w drugiej połowie i zremisowali na 10 punktów, Lions ostatecznie wygrali 34-20.

Z bilansem 3:1 Lions prowadzą w NFC North, przed 2:2 Packers, 0:3 Minnesota Vikings i Chicago Bears.

Lwy z Detroit

W mieście jest nowy szeryf. Po kolejnym wielkim zwycięstwie nad Packers na Lambeau Field, Lions 3-1 są gotowi zapewnić sobie pierwszy tytuł w NFC North. Zbudowanie 24-punktowej przewagi do przerwy pomogło Lions przedłużyć passę zwycięstw w lidze do sześciu i czterech z rzędu nad Green Bay. Detroit przerwało najdłuższą passę zwycięstw w lidze w erze Super Bowl (1983, 1995), a trener Dan Campbell odwrócił sytuację.

Opisz grę w dwóch słowach: Badanie przewodu żołądkowo-jelitowego. Zarówno atak, jak i obrona dotrzymały porozumienia podczas dominującej pierwszej połowy, ale atak Detroit został przerwany w trzeciej kwarcie, gdy Packers dotarli na 10 minut na rozpoczęcie kwarty, zanim ostatecznie przypieczętowali porozumienie mocnym zakończeniem w końcówce meczu. wrogie środowisko.

Running back David Montgomery ma co najmniej jedno szybkie przyłożenie w pierwszych trzech meczach jako Lew. Pomimo tego, że opuścił trzeci tydzień z powodu kontuzji biodra, były wracający Bears wznowił grę w miejscu, w którym skończył, dwoma szybkimi przyłożeniami przed przerwą. Bezproblemowo wypełnił rolę byłego obrońcy Lions Jamaala Williamsa obecnie przebywającego w Nowym Orleanie, który był w stanie pobić drużynowy rekord Barry’ego Sandersa z Hall of Fame w liczbie 17 przyłożeń w jednym sezonie w 2022 r. Wchodząc do meczu, Montgomery miał dwóch szybkich niszczycieli czołgów w siedmiu meczach w karierze przeciwko Packersom.

Podział QB: Zaczęło się od brzydkiej jazdy – Goff został przechwycony przez zabezpieczającego Packers Rudy’ego Forda w pierwszych dwóch minutach – ale szybko zawrócił, podając z 24 jardów do Amon-Ra St. Louis. Brown na następnej przejażdżce. Goff czasami wyróżniał Green Bay, kończąc z 210 jardami, 1 niszczycielem czołgów i 1 inteligencją, wykonując 19 z 28 prób. Goff w swojej karierze ma obecnie bilans 5-1 przeciwko Packers.

Następny mecz: vs. Carolina Panthers (13:00 ET, niedziela, 8 października)

Pakowacze z Green Bay

Być może Packers nie są już tak naprawdę królami Północy NFC. Nie, jeśli będą ciągle przegrywać z Lions.

Nie chodziło tylko o to, że Packers przegrali czwarty mecz z rzędu z skromnymi Lions. W pierwszej połowie zostali wyśmiani na Lambeau Field. Choć po przerwie pokazali walkę, była to straszna porażka.

Dowolna liczba statystyk może wyjaśnić, jak kiepski start Packers mieli, ale oto jedna z nich: ich 21 jardów w biegu w pierwszej połowie to najmniej spośród wszystkich drużyn NFL w pierwszej połowie meczu w tym sezonie, nawet gorszy niż Jets. 39 jardów w pierwszym tygodniu. To najmniejsza liczba metrów, jaką Packers zdobyli w połowie od 12 grudnia 1982 r., kiedy to w pierwszej połowie przegrali 30:10 z Lions.

Dobrze, że Packers pięć dni temu odrobili straty w czwartej kwarcie przeciwko New Orleans Saints, w przeciwnym razie byliby na dołku 1-3. Na obecną chwilę mają bilans 2-2 i dwa mecze za Lions (3-1) w lidze.

Największa dziura w planie gry: Z pewnością było ich więcej niż jeden, ale gdybyśmy musieli wybrać jednego: Packers mieli Aarona Jonesa, ich najbardziej dynamicznego zawodnika w ataku, po raz pierwszy od jego występu na odległość 127 jardów w pierwszym meczu sezonu, a mimo to tak się nie stało zdobyć piłkę. Do około dwóch minut drugiej kwarty. Do tego momentu Packers mieli łącznie jeden jard ataku w pierwszych czterech posiadaniach. Prowadzili już 24-3, kiedy Jones po raz pierwszy dotknął piłki. Tymczasem Jordan Love rozpoczął mecz od podania 1 na 7 po przechwycie.

Podział QB: Loew dał z siebie wszystko przez ostatnie dwa tygodnie, grając na pozycji obrońcy. Pięć dni po tym, jak w czwartej kwarcie prowadził 18-punktowo i pokonał Saints, pokazał podobną walkę przeciwko Lions. Skrzydłowy Christian Watson brał udział w pierwszej akcji drugiej połowy, uderzając głęboką piłkę skrzydłowego Jaydena Reeda i biegnąc po przyłożenie. Jego liczby okazały się w połowie przyzwoite (23 na 36, ​​246 jardów, 1 niszczyciel czołgów i 2 int plus pędzący niszczyciel czołgów), ale ostatecznie okazało się, że jest to pusta przestrzeń.
Obiecujący trend: Powrót Watsona dobrze wróży ofensywie. Po pierwszym złapaniu w sezonie, po opuszczeniu pierwszych trzech meczów z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, po głębokim dośrodkowaniu przeszedł 24 jardy. Zakończył jazdę szeroko otwartym chwytem przyziemienia z odległości 1 jarda. Następny mecz: w Las Vegas Raiders (20:15 ET, poniedziałek, 9 października)

READ  US Soccer i USWNT osiągają porozumienie o wartości 24 milionów dolarów w sprawie sporu o wyrównanie płac