Marvin Harrison Jr. Masterclass Ohio State pokonuje Penn State 20-12

Dwóch zawodników wagi ciężkiej przeczuwało, że ich przeciwnicy wygrywają w sobotę po wypełnionej puntami pierwszej kwarcie, a wyciągnięte wnioski były dla publiczności aż nadto jasne: Penn State i Ohio State to niezwykle podobne kluby piłkarskie.

Obie drużyny w dużym stopniu opierały się na skąpej obronie – kiedy ostatni raz widziałeś Ohio State klęczące w szatni po trzech przerwach na żądanie – i pracowały nad nieodłącznymi problemami związanymi z rozwojem z młodym, niedoświadczonym rozgrywającym. Jednak rozgrywający PSU Drew Allar nie widział odpoczynku w swoim niesprawdzonym korpusie przyjmującym, a strzelec stanu Ohio Kyle McCord odjechał Maserati przed Nittany Lions.

W sobotę Marvin Harrison Jr. ugruntował swoją kandydaturę do wyboru w pierwszej rundzie draftu, wykonując 11 przyjęć na odległość 162 jardów, co zapewniło zwycięstwo Ohio State 20-12 w sobotę.

Wczesną sobotę podczas meczu otwierającego OSU McCord rzucił okiem na jedną z najlepszych defensyw w futbolu uniwersyteckim, niszcząc niebiesko-białą drugorzędną i wykonując wszystkie pięć pierwszych podań. Rzut do Chip Traynum sięgał 19 jardów do czerwonej strefy, ale gdy linia bramkowa dławiła szyję, obrona Penn State w końcu zaczęła dopasowywać się do swojego rodowodu. McCord natychmiast popełnił trzy kolejne nieukończenia, zatrzymując jazdę Buckeye i wymuszając cel z gry.

Obie obrony w dalszym ciągu spisywały się na elitarnym poziomie, wymuszając dziewięć puntów w pierwszej połowie, a liniowy obrońca Curtis Jacobs odbił piłkę od szarpiącego się Kyle’a McCorda, co wydawało się być ciosem zmieniającym dynamikę przed Penn State. W drugiej kwarcie 56-jardowe przyłożenie po stracie.

Jednak radosny Jacobs podskakuje z radości, gdy drugoklasista Penn State zostaje odgwizdany za wślizg w defensywie, co daje Ohio State nowe życie i nowe upadki. McCord w pełni wykorzystał tę przewagę, uderzając Harrisona Jr. na linii czwartego jarda, po czym oddał piłkę Mianowi Williamsowi.

READ  Imigranci polecieli do Martha's Vineyard mówią, że zostali zwiedzieni przez gubernatora Florydy

Penn State połączył wynik Williamsa z dwoma celami z gry i w szatni objął prowadzenie Ohio State 10-6.

Ta sama skąpa obrona pochłonęła całą trzecią kwartę, siedem przejęć łącznie, pięć puntów, jedna strata i fumble. Jednak gdy w czwartej kwarcie stan Ohio zaczął zwiększać swoją przewagę do czterech punktów, McCord zwrócił się do starych niezawodnych Harrisona Jr. i Kate Stover, które w sobotę łącznie zapewniły 81 procent zasięgu OSU, po parę chwytów z 30 jardów. Buckeyes należy zepchnąć do strefy przeciwnej.

Ohio State strzeliło kluczowego gola z gry z 40 jardów, a czwarty strzał przed pomocnikiem stworzył krótkie pole dla obrony Buckeye, co Harrison Jr. ostatecznie wywalczył, zdobywając 13 jardów wyniku TD. Penn State zdołało pocieszyć przyłożenie w ostatniej minucie, ale Buckeyes otrzymali kopnięcie z boku i poprawili bilans do 7-0 w sezonie.