Najnowsze wiadomości Carlosa Correi – pogłoski o handlu MLB

Wychodząc poza sezon, było wiele podobieństw między dwoma największymi wolnymi agentami, Carlos Correa A Cory Seeger. Obaj rezygnowali z bezpłatnej agencji w wieku 27 lat i kończyli wspaniałe sezony platformowe. Seager wraz z agentem Scottem Borasem zawarli dziesięcioletni kontrakt o wartości 325 milionów dolarów od Rangers przed zamknięciem. Nie podpisał jednak Correi przed zamrożeniem transakcji, a następnie wyznaczył Boras Corporation do reprezentowania go w styczniu. Gdy blokada zostanie zniesiona, jego ciągłe poszukiwanie blokady będzie jednym z najważniejszych wydarzeń, które nastąpi. Joel Sherman z The New York Post Spójrz na niektóre opcje, w tym Dodgers, Yankees, Blue Jays, Tigers i Cubs, podczas gdy Ken Rosenthal A Corey Brook z AthleteZobacz dopasowanie odpowiednio z Red Sox i Mariners.

Oczywiście w ostatnich latach Dodgersi mieli Seagera jako swoją krótką pułapkę i widzieli, jak odchodzi do Rangers. Oczekiwano, że czuli się wystarczająco dobrze z tą stratą, ponieważ mogli na nią liczyć Tria Turner Przejąć kontrolę w pigułce. Gdyby Dodgersi przeszli do Correi, prawdopodobnie wiązałoby się to z przeniesieniem Turnera do drugiej bazy, tak jak zrobił to, gdy on i Seager byli razem w składzie po tym, jak zostali porwani z Nationals w ostatnim terminie handlu w zeszłym roku. Ponieważ Turner dzieli tylko rok od wolnej agencji, podpisanie długoterminowej umowy z Correą może być sposobem na proaktywne rozwiązanie krótkoterminowej pustki na rok, zanim będzie to absolutnie konieczne. Wydaje się, że ten scenariusz został już rozważony przez Copper Dodgers, a Sherman poinformował, że zaoferowali Seagerowi umowę o wartości 275 milionów dolarów, zanim podpisał kontrakt z Rangers. Wskazuje jednak również, że może to nie być tak proste, jak zastąpienie Correi Seagerem, ponieważ rola Correi w skandalu z kradzieżą sygnałów Astros może nie odpowiadać fanom Dodgersów, ponieważ wcześniej zostali pokonani przez ten niesławny zespół na Mistrzostwa Świata 2017.

READ  Harry Kane „zasygnalizował decyzję – jeśli dotrzyma słowa, będziemy ją mieć” – prezes Bayernu Monachium Uli Hoeness

Ten sam problem dotyczy innego zgłoszonego konkurenta, Yankees, ponieważ zostali odcięci przez Astros podczas ALCS w 2017 roku. Ale dyrektor generalny Yankees, Brian Cashman, zrobił to wcześniej wspomniane Ta reakcja fanów „Nie wejdzie teraz na moje konto”. gdzie Jaleber Torres Przesunięci na drugą bazę w zeszłym roku, Yankees mieli być głównymi graczami na tegorocznym rynku shortstopów. Mogą jednak być chętny do unikania duży nacisk, preferowanie krótkoterminowej tymczasowej opcji utrzymania pozycji do czasu przejęcia jej przez potencjalnego klienta Oswald Peraza lub Anthony Volpi. Możliwe też, że jest to tylko pozycja do celów negocjacyjnych i że klub może wyłonić się jako prawdziwy zalotnik Korei. John Heyman z MLB Tweety Przed zamknięciem zameldowali się w Korei, ale wydaje się, że wolą Seagera. Odkąd Korea wzrosła szukam umowy Trochę wyżej niż to, co w końcu otrzymał Seager, może być trudno osiągnąć porozumienie.

Blue Jays mają mniej oczywistą potrzebę Correi, ponieważ są Bo Bechet Krótko. Sherman widzi, że klub może podpisać kontrakt z Correą, a następnie wbić Picheta na drugie lub trzecie miejsce, ale wtedy zmniejsza prawdopodobieństwo kontraktu zbliżonego do ceny wywoławczej Correi. Biorąc pod uwagę fakt, że byli W miksie dla Seager Przed zamknięciem nie można całkowicie wykluczyć takiej możliwości. Przypadek kradzieży sygnału wyraźnie nie stanowi problemu dla Jayów, ponieważ zostali już złapani George Springer, kolega Correi w Houston. Ale nawet jeśli mają listę płac, aby dokonać dużej płatności po zamknięciu, mogą ją do tego wykorzystać wbiegnij Freddy Freeman Chociaż to.

Tygrysy zawsze były uważane za spekulatywne pasujące do Korei, biorąc pod uwagę fakt, że ich menedżerem jest AJ Hinch, który wcześniej prowadził Correę w Houston. Jednak w krótkim czasie po podpisaniu umowy dokonali już dużej inwestycji Javier Baez przed zamknięciem. Chociaż Baez grał w zeszłym roku w drugiej bazie z Mets z szacunkiem Francisco Lindor I teoretycznie mogliby zrobić to samo ponownie, nadal byłby szokujący, gdybym się rozmnażał w tak agresywny sposób. Sherman spekuluje również, że młode mogą być tutaj czarnym koniem. Klub skupił się głównie na wyburzeniu w zeszłym roku, eliminując większość podstawowych elementów z poprzedniego okna konkursowego, w tym Baez, Chris Bryant A Anthony Rizzo. Od początku programu Offseason byli zaskakująco aktywni w tworzeniu i tworzeniu dodatków Marcus StrowmanA Iana Gomeza A Dolina Miley. Jednak wszyscy ci gracze zostali sprowadzeni z krótkoterminowymi zobowiązaniami i wydaje się, że skupienie się na rodzaju przedłużonej umowy, która byłaby wymagana do podpisania z Koreą, wydaje się w tym momencie mało prawdopodobne.

READ  Browns QB Dorian Thompson-Robinson na ślepym bloku: Chcę tam wsadzić nos

Jeśli chodzi o Red Sox, Rosenthal tworzy scenariusz, w którym Correa przejmuje rolę ich punktu zatrzymania, ponieważ jego obrona jest znacznie wyższa niż jego. Xander Bogarts, który można przenieść do drugiej bazy. Wskazuje jednak również, że ponieważ wiosenna przerwa w szkoleniu została skrócona, Bogarts będzie miał mniej czasu na rozwijanie swoich umiejętności na nowym stanowisku niż w normalnym roku, przez co plan będzie zbyt niewygodny dla pomyślnego wdrożenia. Po tym sezonie Bogaertowie mogą zrezygnować z trzech lat i 60 milionów dolarów, które pozostaną w jego kontrakcie, co prawdopodobnie zrobi, jeśli będzie miał kolejny zdrowy i produktywny sezon. Podpisanie Correi może być teraz sposobem na to, by Boston mógł zapobiegawczo zastąpić Bogartsa, ale jak wskazuje Rosenthal, klub nie podpisał kontraktu wolnego agenta o wartości przekraczającej 14 milionów dolarów, odkąd Chaim Bloom został szefem klubu baseballowego. Nagłe wrzucenie 300 milionów dolarów na stół byłoby poważną zmianą w strategii. Jednak dzięki temu uniknął dużych zobowiązań, przyszłe pensje klubu są raczej puste. Jeśli Bogarts zrezygnuje po tym sezonie, odejdzie Chris Sel Jako jedyne poważne zobowiązanie w księgach.

Co się tyczy marynarzy, Brock nie sądzi, żeby tu był mecz. Zauważa jednak, że jeśli Correa jest zainteresowana wyjazdem do Seattle, mają na to pieniądze. Szacunkowa pensja klubu za rok wynosi obecnie około 87 milionów dolarów Jason Martinez w Roster Resource. Od 2015 do 2019 roku roczny budżet klubu oscylował w przedziale 120-160 milionów dolarów, per Kontrakty na łóżeczko baseballowe. To pozostawia dużo miejsca do oddychania, jeśli klub chce ponownie wznieść się do tych poziomów wydatków, starając się wykorzystać zeszłoroczną kampanię 90 zwycięstw. Lider zespołu operacji baseballowych Jerry Diputo wcześniej wspomniane Klub go nie zastąpi GB Crawford Jako krótki punkt zatrzymania zespołu, ale trudno sobie wyobrazić, że strategia jest tak wyryta w kamieniu, że nie rozważyliby dodania talentu takiego jak Correa, gdyby gwiazdy były z nimi zrównane.

READ  Tom Brady i Bucs znajdują sposób na pokonanie Świętych na zwycięskim niszczycielu czołgów w ostatnich sekundach

Jest oczywiście wiele sposobów, w jakie rynek koreański może się rozegrać po zakończeniu blokady. Przy wstrzymanych transakcjach i negocjacjach kontraktów nie możemy tak naprawdę powiedzieć, jakie są intencje którejkolwiek ze stron, dopóki lody nie przełamią się i domino zaczną ponownie spadać. Biorąc pod uwagę napięty harmonogram, który ostatecznie będzie obowiązywał między podpisaniem nowej umowy CBA a początkiem sezonu, wszystko to trzeba zrobić w przyspieszonym trybie. Z Borasem reprezentującym również wielu znanych wolnych agentów, takich jak Bryant, Nick CastellanosA Michael KonfortoA Carlos Rodon Co więcej, te liczby sprawiają, że sytuacja jest jeszcze bardziej szalona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *