Okazje dnia:

Aion New Dawn – wersja 6.0 zmierza na serwery

Aion New Dawn

Do Aion wielkimi krokami zbliża się aktualizacja New Dawn oznaczona numerem 6.0. Jej zawartość odmieni wiele dotychczasowych mechanik gry oraz doda ulepszenia i nową zawartość. Do gry trafi już 19 września. 

Historia opowiedziana w rozszerzeniu New Dawn skupia się na postaci Ereshkigal, która niespodziewanie natarła na Atreię, by podbić Wieżę Wieczności. Bohaterscy Arcy-Daeva stawili jej jednak czoło i w ostatniej chwili udało im się odeprzeć atak, krzyżując jej mroczne plany. Sama Ereshkigal uciekła do Lakrum, by zregenerować swojej siły po porażce. Ponowne zebranie sił jednak nie będzie jej dane – Daeva wyruszają do Lakrum, by wspierać swoich sojuszników i raz na zawsze pokonać Ereshkigal, która pragnie posiąść święte skarby Aiona.

I tak w aktualizacji 6.0 do Aion niektóre dobrze znane fanom instancje zostaną zoptymalizowane, zaś do gry trafią dwie nowe:

  • W „Warsztacie Prometuna” gracze wyswobodzą wraz z przyjaciółmi Jotunów ze szponów Legionu Prigga i przejmą obiekt. Instancja przeznaczona jest dla 6 osób od poziomu 80.
  • Przywódca Shulaków Malarkin pojmał naukowców pomysłowego Kubrinerka i przetrzymuje ich w „Laboratorium Kubusa Kubrinerka„! Instancja również przeznaczona jest dla postaci od poziomu 80.

Nowa zawartość nie ominie również graczy PvP  – w nowym regionie ekspedycyjnym Lakrum w Balaurei gracze będą mieli pełne ręce roboty: „pomóż swojej frakcji w podbiciu twierdzy na północy lub zdobywaj cenne wyposażenie, zaliczając misje 9 garnizonów artefaktów.” Frakcja, która podbije twierdzę będzie mogła wejść do instancji „Makarna Rozgoryczenia„. Natomiast poprzez przejście misji 9 garnizonów artefaktów gracze mogą otrzymać „Kryształ Początku„. Przy jego pomocy można zakupić kamienie zaklinające lub przedmioty wyposażenia.

Ponadto w Lakrum będą czekać na graczy różni bossowie, posiadający cenne przedmioty. „Szalejący Anomos” pojawia się w regularnych odstępach i ma przy sobie optymalne/legendarne wyposażenie, które jest w Atreia bardzo rzadko spotykane.

Pełną listę nowości i zmian możecie znaleźć w tym miejscu.


Źródło: Aion New Dawn
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1400000