Okazje dnia:

Fallout 76 MMO? Gra będzie nastawiona na rozgrywkę sieciową!

Bethesda ujawniła garść informacji na temat wyczekiwanego przez fanów serii – Fallout 76. Tytuł będzie prequelem wszystkich swoich poprzedniczek, zaś świat jaki otrzymamy będzie aż czterokrotnie większy niż ten z Fallout 4!

Według zapowiedzi niedługo uruchomione zostaną beta testy Fallout 76. Premiera natomiast została zapowiedziana na 14 listopada 2018.

Akcja Fallout 76 zostanie osadzona w 25 lat po nuklearnej zagładzie, na terenach Wirginii Zachodniej. Naszym głównym zadaniem będzie zaś odbudowa zniszczonego świata. I jak widać na poniższym nagraniu, czasy po zagładzie totalnej nigdy nie wyglądały… piękniej. Podczas naszej misji będziemy mieli okazję zwiedzić sześć, różnorodnych regionów.

Sieciowy Fallout 76!

Tym jednak, co interesuje nas najbardziej będzie współdzielenie świata gry z innymi graczami. Nie będzie to oczywiście pełnoprawne MMO z setkami osób, bawiących się jednocześnie, ale tryb sieciowej kooperacji. Twórcy obiecują, że gracz będzie mógł dołączyć do zabawy z innymi w dowolnym momencie, przy jednoczesnym zachowaniu własnych postępów. Rozgrywka ma być połączeniem PvP i PvE – z napotkanymi na swej drodze graczami będziemy mogli współpracować lub walczyć.

Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj – lub nie – z innymi graczami. Otrzymasz największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został stworzony w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle. Fallout 76 ukaże się 14 listopada 2018 r. na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Otrzymamy także możliwość tworzenia własnych struktur oraz handlu z innymi.

Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu Mobilnej Produkcji (C.A.M.P.), aby budować i tworzyć w dowolnym miejscu świata gry. C.A.M.P. da ci tak bardzo potrzebne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo. Możesz nawet otworzyć sklep, aby handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni.

Do gry trafi także kilka głowic atomowych, które będzie można wysłać w dowolne miejsce na mapie. Warunkiem jest jednak zdobycie odpowiednich kodów dostępu – brzmi nieźle, prawda?

Jak przystało na przedstawiciela serii Fallout, nowa gra zaoferuje również tryb dla pojedynczego gracza. Dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie.


Źródło: Fallout 76 MMO? Gra będzie nastawiona na rozgrywkę sieciową!
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
611300