Okazje dnia:

Heroes of the Storm: Smuga (Tracer) jeszcze w tym miesiąca

Heroes of the Storm Smuga Overwatch

Wyzywająca i zbyt seksowna Tracer (jeśli nie wiecie o czym mowa odsyłam tutaj) trafi jeszcze w tym miesiącu do Heroes of the Storm, by siać zniszczenie w Nexusie przy pomocy akceleratora czasu oraz zabójczych pistoletów pulsacyjnych. 

Smuga, bo tak brzmi polska nazwa postaci,  teleportuje się po polach bitew w Nexusie i z zaskoczenia atakuje nieprzygotowanych wrogów, po czym znika, zanim zdążą zareagować. Jest to niezwykle mobilna Zabójczyni walcząca na dystans. Posiada możliwość ataku podczas poruszania się i zdolność bohaterską, którą gracz może spersonalizować poprzez ulepszenie na trzy różne sposoby. Poniżej możecie zobaczyć prezentację postaci przygotowaną przez Blizzard.

Hejka, słonka! Kawaleria przybywa do Nexusa!

Smuga jest pierwszą bohaterką z Overwatch, która zawita do HotS – oficjalnie dostępna stanie się dla wszystkich we wtorek 26 kwietnia. Wcześniej jednak, bo 19 kwietnia w godzinach wieczornych, będą mogły cieszyć się z jej posiadania osoby, które zakupiły w przedsprzedaży cyfrową wersję Overwatch: Origins Edition w wersji na PC.

Uwaga! Gracze, którzy noszą się z zamiarem kupienia Origins Edition na inne platformy (albo na PC za pośrednictwem innego sprzedawcy) otrzymają Smugę po odebraniu egzemplarza gry, najwcześniej 24 maja.


Oficjalna strona Heroes of the Storm Smuga
Autor: Derol

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000