Okazje dnia:

Lord of the Rings Online: starsze regiony z ładniejszą grafiką?

Lord of the rings online grafika

Na oficjalnym forum Lord of the Rings Online został zamieszczony wpis, w którym Matt Elliott opowiada o swoim zadaniu odświeżenia grafiki w starszych lokacjach. Jako pierwsze poprawek doczekały się tereny Breeland i Ered Luin.

W Breeland usunięto niektóre, mniej potrzebne i nieprzekraczalne skały, a te które są konieczne zostały „wyszlifowane”. Część tekstur terenu została zastąpiona nowszymi, lepiej wyglądającymi. Dodano nowe strugi wodne wraz z różnymi elementami otoczenia w ich pobliżu, tak aby krajobraz bardziej przypominał spójny ekosystem. Drzewa i związane z nimi elementy zostały zaktualizowane w miejscach umożliwiających korzystanie z nowszych i bardziej szczegółowych zasobów. Twórcy pozostawili także kilka niespodzianek dla bardziej wytrwałych graczy.

Ered Luin natomiast doczekało się rekompozycji wyglądu gór otaczających grywalne obszary, aby dopasować je do aktualnych standardów ekipy LotRO. „Wygładzony” został także grywalny teren, dzięki czemu podróżowanie jest mniej uciążliwe.

To jednak nie koniec. Każdy członek ekipy ma przypisaną część krajobrazu, która w przyszłości doczeka się odświeżenia i poprawy wyglądu. Ekipa przyznaje, że sporo czasu zajmują przygotowania do kolejnej aktualizacji, ale ma zamiar przyjrzeć się uważniej starszym regionom. Pełną treść postu znajdziecie tutaj.


Źródło: Lord of the Rings Online: Breeland z ładniejszą grafiką?
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
800000