Okazje dnia:

Monster Hunter World: Zachodnia wersja zapowiedziana na E3! [video]

Capcom wreszcie potwierdził zachodnie plany wydawnicze odnośnie sieciowej wersji ich niezwykle popularnej gry – Monster Hunter. Premiera gry na konsolach zaplanowana została na początek przyszłego roku, posiadacze komputerów PC będą musieli poczekać trochę dłużej.

Monster Hunter World to opracowana przez firmę Capcom gra akcji z wbudowanym trybem kooperacji. Wcielamy się w łowców potworów i wraz z podobnymi nam śmiałkami wyruszamy polować na gigantyczne bestie. Mechanika walki jest czysto zręcznościowa i premiuje ścisłą współpracę z kolegami z drużyny. Bohaterowie poza tradycyjnymi zręcznościowymi atakami posiadają również potężne umiejętności specjalne aktywowane ręcznie. Nie zdominowały one jednak rozgrywki, jak w typowych MMORPG-ach i używane są sporadycznie. Gracze mogą łączyć te umiejętności w drużynowe combosy.

Monster Hunter Online powstało w oparciu o technologię CryEngine 3. Ten nowoczesny silnik umożliwił autorom wprowadzenie destrukcji otoczenia. Niektóre monstra potrafią nawet wyrwać drzewo i posłużyć się nim jako maczugą lub cisnąć w bohaterów kawałkiem zburzonego budynku. Ponadto bronie postaci zostawiają trwałe blizny na ciałach bestii.


 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000