Okazje dnia:

Rainbow Six Siege: Aktualizacja Grim Sky już niedługo!

aktualizacja grim sky

Rainbow Six Siege jest chyba jedną z najlepszych gier nastawionych na taktykę i komunikację między drużynową. Tytuł, który miał słaby start, dzisiaj niemal góruje wśród strzelanek online. A o tym mówi chociażby liczby graczy online (w tym momencie 75k na samym Steamie). A dlaczego?

Dlatego, że twórcy dbają o swoją grę i tak też jest teraz. Bo właśnie dzisiaj do gry wkracza nowa aktualizacja Grim Sky, która przyniesie wiele nowości. Wśród nowych rzeczy będzie jedna bardzo ważna, na którą czekają tysiące graczy, ale po kolei.

Jedną z ciekawszych i bardziej interesujących rzeczy są nowi bohaterowie. Na obronie znajdzie się Clash, która będzie pierwszą postacią władającą tarcza po stronie obrońców. Zaś z drugiej strony poznamy Mavericka, który swoim palnikiem przepali najgrubszą stal, robiąc otwory do zabijania wrogów.

Clash to ekspertka w budowaniu strategii panowania nad tłumem, otrzymała nawet specjalne pozwolenie na udział w zebraniach Gold Command. Później awansowała na stanowisko Detective Constable. Uwagę Rainbow Six Siege zwróciło jej doświadczenie, historia służby oraz uporczywe podążanie wybraną drogą kariery.

Maverick wstąpił do US Army i awansował na oficera wywiadu, pełnił służbę w Kabulu. Dołączył do Jednostki i został na miejscu, aby zbierać dane wywiadowcze, budować sieci sojuszników i kryjówek oraz by śledzić przeciwników.

Oboje z bohaterów wyglądają bardzo interesująco, a jeszcze ciekawiej będzie ich zobaczyć na nowej, przerobionej mapie: Baza Hereford. Co takiego się tam zmieni? Zobaczcie na zwiastunie:

Poza tymi wszystkimi nowościami na graczy czeka jedna, bardzo istotna zmiana. W zauważalny sposób zostanie przerobiony model strzelania. W obecnym czasie pociski miały dosyć duży rozrzut i strzelając w głowę, leciały np. w stopę. Teraz wszystko się zmieni i każdy pocisk będzie leciał w to miejsce, w które jesteśmy wcelowani. Na poniższym wideo youtubera Coconut Brah, można zobaczyć nieoficjalne porównanie.

Poza tymi nowościami do gry trafi nowa, legendarna skórka dla postaci Frost. A wśród tych rzeczy, znajdzie się też miejsce dla balansu i licznych poprawek. O zmianach i nowościach możecie poczytać tutaj, a w tym miejscu są opisany poprawki. Sama aktualizacja wyląduje na serwerach już o godzinie 9 EDT, czyli około 15:00 u nas.


Źródło: Oficjalna Strona – Rainbow Six Siege, aktualizacja grim Sky

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1110100