Okazje dnia:

RIFT: 5 urodziny i aktualizacja 3.6

RIFTRIFT nadal świętuje piąte urodziny wprowadzając aktualizacje numer 3.6. Długo wyczekiwane rozszerzenie 3.6, wraz z szeregiem zmian i nowości, dodaje pięć nowych dusz (klas) i obsługę wielu rdzeni.

Nowe klasy postaci to: Frostkeeper, Maelstrom, Runeshaper, Shadeborn i Warchanter. Gracze mogą teraz odbierać nagrody za codzienne logowanie się do gry. Nagrody to m.in. „paczki surowców, waluta raidowa, artefakty, dream orby, doświadczenie i inne. Patroni otrzymają specjalne questy, za wykonanie których zdobędą wyjątkowe nagrody. Zadanie te będą przydzielane w każdym miesiącu.

Rozpoczął się też Carnival of the Ascended. Gracze mogą zdobyć artefakty biorąc udział w wydarzeniu Frogifact. Dodano sześć nowych raidowych Riftów z linią fabularną powiązaną z karnawałem i nowym zestawem artefaktów.

Gracze otrzymają buff do Hit i Endurance w trakcie raidów Tier 1 i Tier 2, aż do czasu udostępnienia raidów Tier 3 w maju. Trion chce w w ten sposób dać wszystkim szanse poznania dotychczasowej zawartości przed dodaniem kolejnej.


Źródło: Oficjalna strona

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
000000