Okazje dnia:

Warcraft – przyszłość World of Warcraft oraz Warcraft 3

Przygody w świecie Azeroth, również zostały wzięte pod uwagę na BlizConie a ilość informacji jest dość olbrzymia. Przystawką stała się pozycja, która była przedmiotem batalii między sporą grupa graczy a Zamiecią – Obiecany World of Warcraft Classic.

Premiera zapowiedziana jest na Sierpień 2019 a możliwość gry będą miały osoby, które opłacają abonament. Poniżej gameplay z wersji demonstracyjnej zamieszczony przez jednego z uczestników konwentu.

Nie zwalniając tempa przechodzimy do kolejnego punktu, czyli nowy Cinematic opowiadający o losach Saurfanga. Film poruszył sporą dyskusję i zapoczątkował falę oburzenia głównie graczy będących po stronie hordy.Nie zdradzając szczegółów zapraszam do oglądania.

Tides of Venegance – tak brzmi nazwa kolejnej aktualizacji oznaczonej numerem 8.1 a jej premiera nastąpi 12 Grudnia. Poniżej kolejny filmik zatytułowany „Groza Darshore”, który zapowiada nadchodzące wydarzenia w powyższej aktualizacji.

Jeżeli chodzi o wszystkie nowości dotyczące nowych sprzymierzonych ras, raidu, lokacji, zmian w profesjach,PVP  itd odsyłam tutaj .

 

Chyba najmilszą informacją była zapowiedź Warcraft III: Reforged. Jest to długo oczekiwana odświeżona wersja gry Warcraft III z 2002 roku. Blizzard skupił się nad dokładnym przeprojektowaniem każdej jednostki, wszystkich bohaterów, stworzono nowe animacje, dopracowano oprawę, odświeżono mapy, a nawet autorzy znaleźli czas na odpicowanie interfejsu użytkownika. Gra zadebiutuje w 2019 roku i kosztować będzie 30 Euro.