Okazje dnia:

World of Warcraft Extinction czyli jak mogła wyglądać zagłada Silithus

World of Warcraft Extinction

Pamiętacie scenę z jednego z rajdów World of Warcraft: Legion, w której Miecz Sargerasa* wbija się w Azeroth niszcząc Silithus? Ivan Kuzkin, jeden z fanów i twórców materiałów powiązanych z grą przygotował wideo, noszące wielce wymowny tytuł Extinction (Zagłada).

Przedstawił w nim krainę Silithus tuż przed momentem, w którym miecz wbił się w jej środek oraz następstwa tego zdarzenia.

*Miecz należący do Sargerasa nosił nazwę Gorshalach (Mroczny Rozdzieracz) i był najpotężniejszą bronią w całym wszechświecie. Pozostawał nią do momentu, w którym jego pan  – Sargeras – oszalał. By uniemożliwić Upadłemu Tytanowi sprawowanie nad nim kontroli, Gorshalach posiadający świadomość, rozbił się na dwie, odrębne części. Jedna z nich została zabrana przez Tytana i przekuta, zaś drugą posiadał Aggramara, który przekuł ją w Taeshalacha. Powiada się, że jeśli obie części posiądzie wolna od zła istota, miecz na nowo spoi się w jedną całość – źródło

Trzeba przyznać, że twórcy Extinction udało się wprowadzić klimat godny materiałów przygotowywanych przez samo studio Blizzard. A Wy co o tym sądzicie?


Źródło: World of Warcraft Extinction czyli jak mogła wyglądać zagłada Silithus
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
500000