Okazje dnia:

World of Warcraft – Tides of Vengeance

Ion Hazzikost uchylił rąbka tajemnicy i zdradził sporo informacji dotyczących zawartości  patcha 8.1. Chociaż niewiadoma jest dokładniejsza data wypuszczenia Tides of Vengeance, to można sądzić, że jest ona nieodległa. Dowodem na to jest niepotwierdzona informacja, że nowości pojawią się na serwerach testowych pod koniec tego tygodnia.

Czego możemy się spodziewać? Nowości będzie bardzo dużo.

Kontynuacja wątku fabularnego w tym m.in losów Saurfanga, Tyrande i …… Vol’jina?

Nowa kampania w Warfronts – Bitwa o Darkshore . Przymierze powraca do Kalimdoru, aby odegrać się za Teldrassil. Role się zmieniają i tym razem to Horda musi przystąpić do defensywy.

Jorundall i Havenswood – 2 nowe mapy ekspedycyjne z przebudowanym systemem rozmieszczania mobów (będą w zwartych grupach, co zachęcić ma do eksploracji).

Jeżeli chodzi o PVE to otrzymamy dwa nowe raidy. Pierwszy  to Siege of Zuldazar z ciekawym podejściem do stron konfliktu. Przymierze bowiem atakuje miasto Hordy w Zandalar. Obie frakcję otrzymają do pokonania sześć różnych bossów. Aby każda ze stron mniej więcej wiedziała, co dzieje się u rywali, trzech dodatkowych bossów pozwoli na podglądnięcie poczynań przeciwników.

Przymierze startuje w dokach i finałowo kończą raid walką z królem Rastakhanem. Horda z kolei zmierzy się na otwartym morzu z Jainą oraz flotą Kul Tiras.

Drugi raid –  Crucible of Storms pojawi się później i zaoferuje jedynie dwóch bossów. W zamian jednak, gracze odkryją tajemnice Stormsong Valley. Całość z kolei mocno związana ma być z pozostałą zawartością gry.

Dodatkowo otrzymamy: balans traitów Azerite Armor, usprawnienia w klasach m.in u poczciwego Elemental Shamana),współdzielenie reputacji Exalted na całe kontoinformacje o nowych rasach i wiele wiele innych.  Tutaj znajdziecie pełny artykuł.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
2510000