Podsumowanie mundialu 2022: Meksyk pokonał Arabię ​​​​Saudyjską 2:1

The Mistrzostwa Świata 2022 Środa była kontynuowana również w grupie C z przodu Meksyk Pokonany Królestwo Arabii Saudyjskiej Stadion Lusail Katar. Podczas gdy Meksyk wygrał mecz 2-1, obie drużyny nie zakwalifikowały się do rundy pucharowej.

razem, Argentyna schodzić Polska w innym miejscu Mecz grupy C, z awansem obu drużyn. wczesny, Tunezja Pokonany Francja i Australia Pokonany Dania w parze Mecze grupowe D.

Możesz obejrzeć ten mecz i Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Podsumowanie meczu Arabia Saudyjska – Meksyk

Oto najważniejsze sztuki!

Meksyk 2, Arabia Saudyjska 1

ustawienie sceny

Arabia Saudyjska zmierzyła się ze swoim 19. innym przeciwnikiem, Meksykiem, w swoim 19. meczu mistrzostw świata.

3′: połknąć

Meksyk miał okazję strzelić pierwszego gola w pierwszych chwilach przeciwko saudyjskiemu bramkarzowi Mohammeda Khalila Al Owaisa oszukać do przodu Alexis Vegaspróbować strzelić.

14′: trochę za wysoko

Arabia Saudyjska prawie przyjęła pierwszy cios, ale pomocnik Mohammed KanooByło to lekko wysokie kopnięcie z siatki.

To sprawa fizyczna

27′: kolejne zamknięcie

Z ciałami owiniętymi wokół siatki Arabii Saudyjskiej, Meksyku Orbelin Pineda Wypróbowano sporny nagłówek z podania z Hirvinga Lozano Ale róg nie został pominięty.

45 + 6′: stracona szansa

Była to połowa niewykorzystanych okazji, z których ostatnią stworzył pomocnik Arabii Saudyjskiej Ali Al-Hassan.

W pierwszej połowie nie było wyniku.

47′: bramka

Meksykanie zdobyli pierwszego gola w meczu, kiedy objęli prowadzenie Henryk Marcin uderzył w bramkę z bliska.

Henry Martin strzela gola przeciwko Arabii Saudyjskiej w 47. minucie

52′: Jeszcze jeden!

Krótko po pierwszym uderzeniu Meksyk ponownie zdobył bramkę. Tym razem pomocnik Luisa Chaveza kopnął piłkę i dał Meksykowi prowadzenie 2:0.

READ  Blackhawks sprzedają Anthony’ego Bouviera do Predators – NBC Sports Chicago

Meksykanin Luis Chavez strzela gola przeciwko Arabii Saudyjskiej w 52. minucie

56′: trwa ok

Meksyk zdobył już dwa szybkie gole na początku drugiej połowy i prawie zdobył kolejnego, gdy Lozano strzelił do jednej z bramek. Gol został jednak uznany za spalonego.

78′: Meksyk kontynuuje atak

Prowadzący już 2:0 Meksyk nadal wywiera presję na siatkę Arabii Saudyjskiej. Jego ostatni atak dostrzegł obrońca Edsona Alvareza Blokuje strzał tuż przy siatce.

87′: Ostatnie ok

Chcąc umocnić swoje przywództwo na rzecz postępu, Meksyk naprzód Uriel Antona Jego gol był na spalonym. Meksyk nadal prowadził 2:0.

90 + 5′: To jeszcze nie koniec!

Arabia Saudyjska dołączyła do tablicy pod koniec drugiej połowy, kiedy objęła prowadzenie Salem Al-Dosari uderzenia w bramkę. Jednak wynik nie był w stanie wywołać odbicia, ponieważ Arabia Saudyjska przegrała 2-1.

Najważniejsze artykuły z FOX Sports:

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko