Ryan Reynolds, Rob McElhenney są bliscy marzenia o Wrexham

WREXAM, Walia (AP) – Ryan Reynolds uderza w powietrze, zanim zamienia się w objęcia Roba McElhenneya, gdy gwiazdy Hollywood robią duży krok bliżej swojego marzenia o byciu kapitanem walijskiej drużyny piłkarskiej Wrexham ulepszyć.

Duet świętował zakończenie meczu, w którym cała akcja była pokazywana na dużym ekranie, a finałowy zwrot akcji byłego bramkarza Manchesteru United, Bena Fostera, strzelił karnego w siódmej minucie doliczonego czasu gry i zapewnił sobie zwycięstwo 3:2. Najbliższy rywal Notts County w poniedziałek.

„Myślę, że nie mam już serca” – powiedział później Reynolds. „Myślę, że wykorzystałem wszystkie ciosy, które zostawiłem podczas tego meczu. To było niepodobne do niczego, co widziałem wcześniej.”

Wrexham, którym dano blask na liście A. Po tym, jak został kupiony przez przedstawicieli, przesunął się o trzy punkty przewagi nad prowadzeniem Ligi Narodowej z meczem do rozegrania.

Gol Elliotta Lee w 78. minucie był decydującym golem po tym, jak obie drużyny objęły prowadzenie w meczu. Ale to uratowanie przez Fostera zaprzeczenia Sedwina Scotta zapewniło zwycięstwo i pokazało czwarty poziom angielskiego futbolu.

„Kiedy dostanę w swoje ręce Bena Fostera, będzie on na liście rezerwowej kontuzjowanych, ponieważ połamię sobie żebra” – powiedział Reynolds. – Przytulę go mocno.

Został opisany jako prawdopodobnie największy mecz w historii piłki nożnej na tym poziomie – i nie zawiódł.

Wrexham zyskało światowe uznanie od czasu przejęcia przez Reynoldsa i McElhenneya i było prezentowane w serialach telewizyjnych transmitowanych na całym świecie. Obie drużyny przystąpiły do ​​meczu z 100 punktami każda, a County prowadzi w tabeli różnicą bramek. Tylko jeden zespół awansuje automatycznie, a Wrexham prowadzi teraz po tym decydującym zwycięstwie. Wrexham ma do rozegrania cztery mecze w tym sezonie.

John Bostock wyprowadził County na prowadzenie w czwartej minucie przerwy w pierwszej połowie z rzutu wolnego.

READ  Walka Michigan vs Wisconsin: Joan Howard nie jest jedyną stroną, której można winić za wielki sportowy weekend

Paul Mullen wyrównał w 50. minucie, a Jacob Mindy wyprowadził Wrexham na 69. miejsce, podczas gdy Reynolds i McElhinney obserwowali tor.

Świętowanie kibiców gospodarzy zostało jednak przerwane, gdy Kyle Cameron wyrównał dla gości w 75. minucie.

Lee strzelił trzy minuty później i postawił Wrexham na drodze do zwycięstwa.

To było zanim uznano, że Eoghan O’Connell poradził sobie z polem karnym, a County miał szansę ponownie wyrównać wyniki z rzutu karnego.

Ale Foster, który w zeszłym miesiącu wrócił z emerytury, aby dołączyć do Wrexham na krótkoterminowej umowie, udowodnił, że jest bohaterem w swojej ostatniej obronie.

„Przypuszczam, że jestem przyzwyczajony do pracy pod dużą presją, ale zwykle mam coś do powiedzenia w tej sprawie” – powiedział Reynolds. „Mam nad nim kontrolę. Nie mam tu nic. Wszystko, co mogę zrobić, to patrzeć i mieć nadzieję, jak wszyscy inni.”